Alternative flash content

Requirements

  • Rodzina szkół im. Jana Pawła II
  • projekt2
  • 1940
  • Bezpieczna szkoła
  • Szlachetna paczka
  • Nasz Partner
  • image
  • image
  • projekt1
  • Jan Paweł II
  • image

Licznik odwiedzin

004543062
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Zeszły tydzień
Ten miesiąc
Zeszły miesiąc
Od początku
5858
12652
20476
4487325
119715
101144
4543062

Aktualności

Wyniki etapu szkolnego ...

... po mocnym podniesieniu poprzeczki.
Nie 65 jak w latach poprzednich, a 80 proc. zdobytych punktów dało uczniowi awans do etapu rejonowego!!!

Konkursy przedmiotowe odbywające się pod patronatem Kujawsko-Pomorskiego Kuratora Oświaty to trudne ale bardzo prestiżowe zmagania. Każdy konkurs ma trzy etapy: szkolny, rejonowy i wojewódzki. W tym roku szkolnym awans do rejonu uzyskali ci uczniowie, którzy w etapie szkolnym rozwiązali poprawnie przynajmniej 80 proc. zadań, w latach poprzednich wystarczyło 65.

Oto lista najlepszych:

Bardzo wyśrubowane wymagania przełożyły się na liczbę awansujących do etapu rejonowego. Zmiany w regulaminie wyeliminowały 23 uczniów szkoły podstawowej i 10 gimnazjum, którzy zdobyli przynajmniej 65 proc. ale nie przekroczyli nowego 80. proc. pułapu.

Starać się jednak warto, bo uzyskanie tytułu laureata lub finalisty wiąże się z niemałymi przywilejami. Uczniowie naszej szkoły wzięli w tym roku szkolnym udział we wszystkich konkursach dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjum.

Szkoła podstawowa

Liczba uczestników

Najlepsi w szkole

Proc.

Kl.

Awans do rejonu

Nauczyciel

 

Konkurs przedmiotowy z języka polskiego

18

Maciej Chełkowski

66,66

6

Nie

Ewa Duszyńska

Jędrzej Kaczmarek

66,66

6

Nie

Ewa Duszyńska

Maja Bączkowska

66,66

5

Nie

Kamila Tkaczyk-Struk

Hubert Piotrowski

65

6

Nie

Aneta Dybowska

 

Konkurs przedmiotowy z matematyki

28

Jędrzej Kaczmarek

100

6

Tak

Emilia Turowska

Maciej Chełkowski

97,5

6

Tak

Emilia Turowska

Zofia Łukaszewska

85

6

Tak

Emilia Turowska

Hubert Rodak

85

6

Tak

Emilia Turowska

Szymon Barczewski

85

5

Tak

Emilia Turowska

Kalina Bernacka

82,5

5

Tak

Emilia Turowska

Aleksander Jucewicz

80

6

Tak

Emilia Turowska

Julia Kłosińska

75

6

Nie

Emilia Turowska

Wiktoria Woźniak

75

6

Nie

Emilia Turowska

Amelia Jankowska

70

5

Nie

Krzysztof Dolata

Hubert Piotrowski

67,5

6

Nie

Emilia Turowska

Tymon Głowacki

67,5

6

Nie

Emilia Turowska

Patryk Łuczak

67,5

5

Nie

Emilia Turowska

Sergiusz Fares

67,5

5

Nie

Emilia Turowska

 

Konkurs przedmiotowy z przyrody

35

Hubert Rodak

82

6

Tak

Agnieszka Błaszczyk

Maciej Chełkowski

76

6

Nie

Agnieszka Błaszczyk

Hubert Piotrowski

72

6

Nie

Agnieszka Błaszczyk

Ewa Kęcik

71

6

Nie

Agnieszka Błaszczyk

Kajetan Wojtaszek

70

6

Nie

Agnieszka Błaszczyk

Julia Kłosińska

69

6

Nie

Agnieszka Błaszczyk

Piotr Wiwatowski

69

6

Nie

Agnieszka Błaszczyk

Sergiusz Fares

69

5

Nie

Agnieszka Błaszczyk

Stanisław Nowosielski

69

5

Nie

Agnieszka Błaszczyk

Szymon Barczewski

68

5

Nie

Agnieszka Błaszczyk

Natalia Rzepa

67

5

Nie

Agnieszka Błaszczyk

 

Konkurs przedmiotowy z języka angielskiego

47

Weronika Kowalska

75

6

Nie

Sabina Waszczuk

Zofia Łukaszewska

64

6

Nie

Sabina Waszczuk

Maciej Chełkowski

62

6

Nie

Sabina Waszczuk

 

Gimnazjum

Liczba uczestników

Najlepsi w szkole

Proc.

Kl.

Awans do rejonu

Nauczyciel

 

Konkurs przedmiotowy z języka polskiego

25

Adrianna Lehmann

73,33

3

Nie

Ewa Wiczyńska

Małgorzata Behrendt

69,33

3

Nie

Ewa Wiczyńska

Natalia Dolny

66,66

3

Nie

Ewa Wiczyńska

Krzysztof Domżalski

66,66

2

Nie

Ewa Wiczyńska

 

Konkurs przedmiotowy z języka angielskiego

47

Maja Behrendt

71

3

Nie

Aleksandra Spica

 

Alicja Kanclerzewska

61

3

Nie

Aleksandra Spica

 

Robin Łuczak

53

3

Nie

Aleksandra Spica

 

Konkurs przedmiotowy z języka niemieckiego

1

Maja Behrendt

68

6

Nie

Karolina Biniaś-Karabasz

 

Konkurs przedmiotowy z biologii

3

Szymon Baranowski

89

3

Tak

Beata Ziółkowska

 

Adrianna Lehmann

78

3

Nie

Beata Ziółkowska

 

Jakub Wojtaszek

71

1

Nie

Beata Ziółkowska

 

Konkurs przedmiotowy z chemii

2

Adrianna Lehmann

85

3

Tak

Beata Ziółkowska

 

Konkurs przedmiotowy z fizyki

6

Michał Sujkowski

87,5

3

Tak

Renata Błaszak

Adrianna Lehmann

80

3

Tak

Renata Błaszak

Marcin Kulik

67,5

3

Nie

Renata Błaszak

Edyta Kęcik

65

3

Nie

Renata Błaszak

 

Konkurs przedmiotowy z geografii

5

Karol Jankowski

51

3

Nie

Kamilla Niciejewska

 

Konkurs przedmiotowy z historii

4

Adrianna Lehmann

60

3

Nie

Kamilla Niciejewska

 

Konkurs przedmiotowy z matematyki

17

Adrianna Lehmann

97,5

3

Tak

Iwona Wierzchoń