Alternative flash content

Requirements

 • projekt2
 • Szlachetna paczka
 • image
 • image
 • image
 • image
 • projekt1
 • Rodzina szkół im. Jana Pawła II
 • Nasz Partner
 • 1940
 • Bezpieczna szkoła
 • Jan Paweł II

Licznik odwiedzin

006982893
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Zeszły tydzień
Ten miesiąc
Zeszły miesiąc
Od początku
1573
2567
4140
6931273
113923
152330
6982893

Aktualności

Moja Stajenka - rozstrzygnięcie

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia w naszej szkole zorganizowany został konkurs  Szopek Bożonarodzeniowych  pt” Moja stajenka”.  Konkurs ten stał się tradycją wpisaną w przygotowania do świat. Już po raz ósmy zaprosiliśmy uczniów i ich rodziny do stworzenia - zbudowania własnej Szopki Betlejemskiej, bez której trudno wyobrazić sobie Boże Narodzenie.

Kolejny raz uczestnicy wykazali się pomysłowością  i oryginalnością.  W szopkach znalazło  się wiele elementów  związanych z tradycją bożonarodzeniową, a bohaterowie wydarzeń betlejemskiej nocy wystąpili w ubraniach własnoręcznie uszytych czy ułożonych starannie z  krepy. Pojawiły się postacie wykonane oczywiście własnoręcznie z masy solnej, plasteliny  czy gipsu. Możemy podziwiać szopki drewniane, świecące, grające, piernikowe, zbudowane z kamieni lub wykonane w stylu krakowskim. Do wykonania szopek dzieci użyły wiele różnorodnych materiałów, a także zastosowały  wiele ciekawych technik. W tym roku  po raz  pierwszy przyznano Nagrodę Specjalną Dyrektora Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Łochowie w kategorii szopki ruchome.
W tym roku uczniowie przygotowali 44 prace, a jury stanęło przed bardzo trudnym zadaniem – zdecydowania o tej najlepszej. Niewątpliwe każda szopka zasługuje na uznanie  i wielkie brawwwwo.  Od pomysłu do wykonania dzieła w poszczególnych etapach tworzenia uczniowie mogą liczyć na pomoc członków rodzin, przy pracy bawią się i pracują mamusie, tatusiowie, babcie, dziadkowie i dzieci.
Cieszymy się, że wśród wielu obowiązków świątecznych dzieci wraz z rodzicami wspólnie mogli spędzić czas przy tworzeniu wspaniałych prac. Życzymy Wesołych Świat – gratulujemy wszystkim pomysłów i zapraszamy za rok.Wyniki konkursu:
I miejsce Mateusz Grajek kl. 4c
II miejsce Jakub Andrzejewski kl.4c
Nagroda Specjalna Dyrektora Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Łochowie  Kacper Łuczyński
Wyróżnienia:
Baliński Norbert  kl. I gim
Skorzewski Przemysław  kl. I gim
Lorenc Borys kl.4b
Wabich Filip kl. I gim
Czelej Wiktoria kl. 6b
Łuczak Patryk  kl.5a
Malesa Maja  kl. 6a
Kranz Aleksandrakl.  Kl.  4c
Kwas Hannakl. kl.4c
Antoniewicz Julia kl. 4a
Kaczmarek Jedrzej  kl.6c
Hoffman Martyna kl.4a
Gaca Julia kl. 6a
Lemke Julia kl. 6
Lemke Jan kl. 4d
Ćwik Norbert kl. I gim
Martyna Lau  kl.5b

 

Aneta Pindel- Ratajczak
Joanna Hernacka