Alternative flash content

Requirements

 • Nasz Partner
 • projekt1
 • image
 • Bezpieczna szkoła
 • image
 • 1940
 • image
 • Szlachetna paczka
 • image
 • Jan Paweł II
 • projekt2
 • Rodzina szkół im. Jana Pawła II

Licznik odwiedzin

005181741
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Zeszły tydzień
Ten miesiąc
Zeszły miesiąc
Od początku
3556
9140
35537
5123684
81183
165237
5181741

Aktualności

Mistrzostwa Powiatu w mini piłce siatkowej dziewcząt

Dnia 03.01.2017 w hali Zespołu Szkół w Łochowie odbyły się Mistrzostwa Powiatu w mini piłce siatkowej dziewcząt. N a zawodach pojawiło się 5 zespołów ,reprezentantów poszczególnych gmin. Były to: SP OSTROMECKO ,SP NIEMCZ ,SP ŁOCHOWO ,SP BRZOZA, SP KORONOWO.

Wszystkie zespoły grały tzw. systemem każdy z każdym i prowadziły zacięte pojedynki. Mecze rozgrywane były na dwóch boiskach, a sędziami Turnieju byli Pani Agnieszka Fibor oraz Pan Andrzej Izdebski. Warto podkreślić , że Nasz Zespół był najmłodszym zespołem na tym turnieju i dzielnie walczył o każdy punkt , ostatecznie zajmując  IV miejsce za które serdecznie zawodniczkom gratuluję.


Skład zespołu Łochowa :
Martyna Kubiak- kapitan
Wiktoria Wójcik
Agnieszka Bauza
Julia Robak
Marta Śmigielska
Oliwia Wonsewicz
Emilia Łysakowska
Karolina Szews
Zosia Szperlak
Oliwia Kostrzewa


Ostateczna klasyfikacja zawodów :
I MIEJSCE- SP Koronowo
II MIEJSCE- SP Ostromecko
III MIEJSCE- SP Niemcz
IV MIEJSCE-SP Łochowo
V MIEJSCE- SP Brzoza


Za całe zaangażowanie i wysiłek jaki włożyły w  grę należą się wszystkim zawodniczkom  wielkie podziękowania i gratulacje.
Trener : pani Anna Miklas