Alternative flash content

Requirements

 • image
 • Jan Paweł II
 • image
 • Bezpieczna szkoła
 • projekt1
 • Rodzina szkół im. Jana Pawła II
 • image
 • image
 • 1940
 • Szlachetna paczka
 • Nasz Partner
 • projekt2

Licznik odwiedzin

006692226
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Zeszły tydzień
Ten miesiąc
Zeszły miesiąc
Od początku
613
4139
24765
6635420
144598
189364
6692226

Aktualności

Mistrzostwa Powiatu w mini piłce siatkowej dziewcząt

Dnia 03.01.2017 w hali Zespołu Szkół w Łochowie odbyły się Mistrzostwa Powiatu w mini piłce siatkowej dziewcząt. N a zawodach pojawiło się 5 zespołów ,reprezentantów poszczególnych gmin. Były to: SP OSTROMECKO ,SP NIEMCZ ,SP ŁOCHOWO ,SP BRZOZA, SP KORONOWO.

Wszystkie zespoły grały tzw. systemem każdy z każdym i prowadziły zacięte pojedynki. Mecze rozgrywane były na dwóch boiskach, a sędziami Turnieju byli Pani Agnieszka Fibor oraz Pan Andrzej Izdebski. Warto podkreślić , że Nasz Zespół był najmłodszym zespołem na tym turnieju i dzielnie walczył o każdy punkt , ostatecznie zajmując  IV miejsce za które serdecznie zawodniczkom gratuluję.


Skład zespołu Łochowa :
Martyna Kubiak- kapitan
Wiktoria Wójcik
Agnieszka Bauza
Julia Robak
Marta Śmigielska
Oliwia Wonsewicz
Emilia Łysakowska
Karolina Szews
Zosia Szperlak
Oliwia Kostrzewa


Ostateczna klasyfikacja zawodów :
I MIEJSCE- SP Koronowo
II MIEJSCE- SP Ostromecko
III MIEJSCE- SP Niemcz
IV MIEJSCE-SP Łochowo
V MIEJSCE- SP Brzoza


Za całe zaangażowanie i wysiłek jaki włożyły w  grę należą się wszystkim zawodniczkom  wielkie podziękowania i gratulacje.
Trener : pani Anna Miklas