Alternative flash content

Requirements

 • image
 • 1940
 • Bezpieczna szkoła
 • projekt2
 • image
 • Szlachetna paczka
 • image
 • projekt unijny
 • projekt1
 • Nasz Partner
 • Rodzina szkół im. Jana Pawła II
 • Jan Paweł II

Licznik odwiedzin

007989728
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Zeszły tydzień
Ten miesiąc
Zeszły miesiąc
Od początku
4410
4273
19405
7931969
66728
177045
7989728

Aktualności

Mistrzowie Powiatu w mini piłce ręcznej

Chłopcy z Łochowa dwukrotnie na podium w Mistrzostwach Powiatu!

Szkolna drużyna chłopców z klas szóstych i piątych wywalczyła tytuł Mistrza Powiatu Bydgoskiego w mini piłce ręcznej.  W zawodach rozegranych w Łochowie wystartowało pięć szkół, które rywalizowały systemem "każdy z każdym". Gospodarze byli bezkonkurencyjni i zdecydowanie wygrali wszystkie cztery mecze. Wyniki: SP Łochowo – SP Sicienko (18:2); - SP Osielsko (11:6); - SP Borówno (16:4); - SP Dąbrowa Chełmińska (19:7).


Szkoła Podstawowa w Łochowie reprezentowała Powiat Bydgoski w rozegranym 21 listopada ćwierćfinale wojewódzkim w Paterku. Wystartowały trzy szkoły: SP Paterek, SP Łochowo, SP Strzelno. Mecze stały na wysokim poziomie i były niezwykle emocjonujące o czym świadczą wyniki. Remis 12 :12 z gospodarzem i 12:13 z Strzelnem. Ostatecznie w tegorocznych rozgrywkach młodsi piłkarze ręczni zostali sklasyfikowani w województwie na szóstym miejscu.
Skład drużyny: Filip Szczepaniak, Oskar Kłos (bramkarze), Sebastian Hibner (kpt.), Aleksander Hibner, Mateusz Maławy, Dominic Kmitta, Stanisław Bugalski, Szymon Barczewski, Witold Kaczmarek, Mateusz Grajek, Marcin Rafeld, Jakub Mądrawski. Starsi koledzy z klas siódmych i gimnazjalnych udział w Mistrzostwach Powiatu Bydgoskiego w piłce ręcznej rozegranych w Solcu Kujawskim zakończyli na trzecim stopni podium. W meczach grupowych wygrali macz z SP Dobrcz 10 – 5, ulegli SP Żołędowo 3 – 5. W półfinale zagrali z późniejszym mistrzem SP Koronowo i musieli uznać wyższość przeciwnika, wynik 6 – 13. Wmeczu o III miejsce pokonali SP Sicienko 9 – 7.
Skład drużyny: Ksawery Tracz, Igor Urban (bramkarze), Hubert Szymański (kpt.), Mateusz Mokrzan, Radosław Mrówczyński, KacperMalak, Jakub Klyszczyński, Norbert Ćwik, Bartosz Skwarski, Oliwier Jurak, Igor Kondrat, Paweł Nowak.
Gratulacje!!!


Opiekun drużyn Andrzej Izdebski