Alternative flash content

Requirements

 • 1940
 • image
 • Szlachetna paczka
 • projekt unijny
 • image
 • Jan Paweł II
 • Nasz Partner
 • image
 • projekt1
 • Rodzina szkół im. Jana Pawła II
 • projekt2
 • Bezpieczna szkoła

Licznik odwiedzin

007989693
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Zeszły tydzień
Ten miesiąc
Zeszły miesiąc
Od początku
4375
4273
19370
7931969
66693
177045
7989693

Aktualności

Tadeusz Kościuszko - znamy historię

Szkolny konkurs wiedzy o generale Tadeuszu Kościuszce rozstrzygnięty !!!

14 listopada br. w naszej szkole odbył się szkolny konkurs wiedzy o dowódcy  insurekcji kościuszkowskiej, generale Tadeuszu Kościuszce. Konkurs odbył się w związku z obchodami 200 rocznicy śmierci  słynnego dowódcy.

Tym razem uczestnicy  konkursu spotkali się w pracowni komputerowej, ponieważ konkurs przyjął formułę testu kahoot. Taki sposób rozwiązywania zadań konkursowych bardzo przypadł uczestnikom do gustu, a to ze względu na nietypowość, atrakcyjną formę pytań oraz  możliwość wykorzystania technologii informatycznej. Uczestnicy odpowiadali m.in. na pytania dotyczące szkoły do której uczęszczał generał, jego uzdolnień, czy imienia ukochanej.


I miejsce zdobył Stanisław Guzowski z klasy 4b,

II miejsce zdobył Franciszek Winiarski z  klasy 5c,

III miejsce zajęła Zofia Szperlak, również z klasy 5c.

Przyznano także 2 wyróżnienia: Maciejowi Rohde z klasy 4c oraz Damianowi Mokwie z klasy 4b.

Zwycięzcom gratulujemy i życzymy kolejnych historycznych zwycięstw!

 

Organizator konkursu
Anna Leman-Błajda