Alternative flash content

Requirements

 • 1940
 • Bezpieczna szkoła
 • image
 • Nasz Partner
 • projekt1
 • Szlachetna paczka
 • projekt2
 • image
 • image
 • image
 • Jan Paweł II
 • Rodzina szkół im. Jana Pawła II

Licznik odwiedzin

006982851
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Zeszły tydzień
Ten miesiąc
Zeszły miesiąc
Od początku
1531
2567
4098
6931273
113881
152330
6982851

Aktualności

Tadeusz Kościuszko - znamy historię

Szkolny konkurs wiedzy o generale Tadeuszu Kościuszce rozstrzygnięty !!!

14 listopada br. w naszej szkole odbył się szkolny konkurs wiedzy o dowódcy  insurekcji kościuszkowskiej, generale Tadeuszu Kościuszce. Konkurs odbył się w związku z obchodami 200 rocznicy śmierci  słynnego dowódcy.

Tym razem uczestnicy  konkursu spotkali się w pracowni komputerowej, ponieważ konkurs przyjął formułę testu kahoot. Taki sposób rozwiązywania zadań konkursowych bardzo przypadł uczestnikom do gustu, a to ze względu na nietypowość, atrakcyjną formę pytań oraz  możliwość wykorzystania technologii informatycznej. Uczestnicy odpowiadali m.in. na pytania dotyczące szkoły do której uczęszczał generał, jego uzdolnień, czy imienia ukochanej.


I miejsce zdobył Stanisław Guzowski z klasy 4b,

II miejsce zdobył Franciszek Winiarski z  klasy 5c,

III miejsce zajęła Zofia Szperlak, również z klasy 5c.

Przyznano także 2 wyróżnienia: Maciejowi Rohde z klasy 4c oraz Damianowi Mokwie z klasy 4b.

Zwycięzcom gratulujemy i życzymy kolejnych historycznych zwycięstw!

 

Organizator konkursu
Anna Leman-Błajda