Alternative flash content

Requirements

 • Nasz Partner
 • Jan Paweł II
 • projekt2
 • projekt unijny
 • Szlachetna paczka
 • image
 • projekt1
 • 1940
 • image
 • Rodzina szkół im. Jana Pawła II
 • image
 • Bezpieczna szkoła

Licznik odwiedzin

008202874
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Zeszły tydzień
Ten miesiąc
Zeszły miesiąc
Od początku
3096
3470
18483
8148976
83160
196714
8202874

Aktualności

Prezenty dla Marszałka

Tuż przed Świętami na pierwszym piętrze w naszej szkole pojawiła się ciekawa, poniekąd interaktywna akcja pod tytułem „Urodzinowe prezenty dla Marszałka”, której celem było zwrócenie naszej uwagi na przypadającą w grudniu 150 rocznicę urodzin Marszałka Józefa Piłsudskiego. Uczniowie mieli okazję opisać lub narysować prezenty, z których mógłby ucieszyć się ten znany Polak- żołnierz, działacz społeczny, polityk, premier, pierwszy marszałek Polski. Wśród prezentów znalazły się między innymi: nowy pistolet, krawat, szabla, dodatkowe wąsy czy nawet piżama. Ciekawe, co by powiedział Komendant na takie prezenty?

Dodatkowo uczniowie klas 6 przygotowali interesujące plakaty i prace dotyczące życiorysu Józefa Piłsudskiego, które zwieńczyły naszą historyczną akcję by cała społeczność szkolna mogła zapoznać się z dokonaniami tego wielkiego Polaka. Wszystko to mogliśmy oglądać w iście urodzinowej scenerii, w której nie zabrakło balonów i innych dekoracji.

Nauczyciele historii
Anna Leman-Błajda
Konrad Papuziński