Alternative flash content

Requirements

 • projekt1
 • projekt2
 • Nasz Partner
 • image
 • image
 • image
 • Bezpieczna szkoła
 • Szlachetna paczka
 • Rodzina szkół im. Jana Pawła II
 • image
 • Jan Paweł II
 • 1940

Licznik odwiedzin

006173109
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Zeszły tydzień
Ten miesiąc
Zeszły miesiąc
Od początku
861
2477
27915
6103877
99197
205076
6173109

Aktualności

Prezenty dla Marszałka

Tuż przed Świętami na pierwszym piętrze w naszej szkole pojawiła się ciekawa, poniekąd interaktywna akcja pod tytułem „Urodzinowe prezenty dla Marszałka”, której celem było zwrócenie naszej uwagi na przypadającą w grudniu 150 rocznicę urodzin Marszałka Józefa Piłsudskiego. Uczniowie mieli okazję opisać lub narysować prezenty, z których mógłby ucieszyć się ten znany Polak- żołnierz, działacz społeczny, polityk, premier, pierwszy marszałek Polski. Wśród prezentów znalazły się między innymi: nowy pistolet, krawat, szabla, dodatkowe wąsy czy nawet piżama. Ciekawe, co by powiedział Komendant na takie prezenty?

Dodatkowo uczniowie klas 6 przygotowali interesujące plakaty i prace dotyczące życiorysu Józefa Piłsudskiego, które zwieńczyły naszą historyczną akcję by cała społeczność szkolna mogła zapoznać się z dokonaniami tego wielkiego Polaka. Wszystko to mogliśmy oglądać w iście urodzinowej scenerii, w której nie zabrakło balonów i innych dekoracji.

Nauczyciele historii
Anna Leman-Błajda
Konrad Papuziński