Alternative flash content

Requirements

 • Jan Paweł II
 • Rodzina szkół im. Jana Pawła II
 • image
 • Szlachetna paczka
 • 1940
 • projekt2
 • Nasz Partner
 • image
 • image
 • Bezpieczna szkoła
 • projekt unijny
 • projekt1

Licznik odwiedzin

008202867
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Zeszły tydzień
Ten miesiąc
Zeszły miesiąc
Od początku
3089
3470
18476
8148976
83153
196714
8202867

Aktualności

V Turniej Rodzinny Dwójek Siatkarskich.

Dzieci razem z rodzicami! Rodzice razem z dziećmi!

V Turniej Rodzinny Dwójek Siatkarskich.

To już mała tradycja, 6 stycznia (w św. Trzech Króli) odbył się w sali gimnastycznej w Łochowie kolejny Turniej Rodzinny Dwójek Siatkarskich. Formuła turnieju polega na wspólnym starcie ucznia szkoły wraz z rodzicem. W tegorocznym turnieju wystartowało 21 par, które dopingowane przez kibiców tworzyły duże zespoły rodzinne.

Uczestnicy rywalizowali w czterech grupach, rozgrywając mecze "każdy z każdym", następnie rozegrano ćwierćfinały, w których wystartowały po dwa najlepsze zespoły z każdej grupy. Kolejnym etapem byl półfinał oraz mecze o pierwsze i trzecie miejsce.
Wyniki rywalizacji:
I m-ce Mikołaj Filipczak + Tata,
II m-ce Witold Kaczmarek + Tata,
III m-ce Stanisław Bugalski + Tata,
IV m-ce Paweł Kamiński + Tata.
Miejsca V – VIII: Stanisław Guzowski + Tata, Sebastian Hibner + Mama, Marcin Rafeld + Tata, AleksanderHibner + Tata.
W zawodach brali udział również: Łukasz Niepokój z Mamą, Krzysztof Polański z Tatą, Julia Robak z Tatą, Karolina Szews z Mamą, Krzysztof Korach z Mamą, Jędrzej Niepokój z Tatą, Piotr Wróblewski z Tatą, Oliwia Kostrzewa z Tatą, Robert Stróż z Mamą, Oliwier Kotoński z Mamą, Kacper Winiarski z Mamą, Maciej Rodhe z Tatą i Sylwester Głowacki z Mamą. Turniej rozegrano w prawdziwie rodzinnej atmosferze. We wszystkich meczach sędziami byli uczestnicy!
Dodatkową atrakcją turnieju jest zawsze konkurs dla najlepiej serwującego uczestnika, w którym biorą udział wszyscy startujący zawodnicy. W emocjonującej rywalizacji zdobywcą piłki meczowej MOLTEN V5M5000 został Mariusz Kaczmarek ( tata Witolda ). Wszyscy uczniowie startujący w zawodach otrzymali pamiątkowe koszulki a najlepsze zespoły: puchary, medale i cenne nagrody rzeczowe.
Gratulacje dla wszystkich uczestników, szczególnie uczniów klas czwartych, (dla których był to pierwszy start w zawodach siatkarskich)!!!
Do zobaczenia 6 stycznia 2019 roku!


N-l wf Andrzej Izdebski