Alternative flash content

Requirements

 • Szlachetna paczka
 • projekt1
 • image
 • projekt unijny
 • Jan Paweł II
 • projekt2
 • Nasz Partner
 • image
 • Rodzina szkół im. Jana Pawła II
 • image
 • 1940
 • Bezpieczna szkoła

Licznik odwiedzin

008319782
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Zeszły tydzień
Ten miesiąc
Zeszły miesiąc
Od początku
5433
4405
27086
8264182
68736
131332
8319782

Aktualności

Mistrzostwa Powiatu Bydgoskiego w szachach

14 grudnia 2017 r. odbyły się w naszej szkole  Mistrzostwa  Powiatu Bydgoskiego w szachach dziewcząt i chłopców szkół podstawowych i gimnazjów. Zwycięstwa naszych drużyn dały im tytuły mistrzów powiatu bydgoskiego w szachach szkół podstawowych i gimnazjów oraz awans do finałów wojewódzkich.

Finał wojewódzki Igrzysk młodzieży szkolnej rozegrany został w Bydgoszczy 9 stycznia. Drużyna gimnazjum w składzie: Mateusz Posselt, Tadeusz Bugalski, Damian Brandys, Jakub Klyszczyńki i Wiktoria Łęga rozegrali 7 partii szachowych i zajęli ostatecznie 5 miejsce.
Drużyna szkoły podstawowej w składzie: Bartosz Przybylski, Piotr Dyl, Maciej Rohde, Maria Zaderecka w Finale wojewódzkim w szachach drużynowych szkół podstawowych, który odbył 23 stycznia w Bydgoszczy, zajęła 7 miejsce wśród 17 najlepszych drużyn województwa kujawsko-pomorskiego.


Serdecznie gratuluję i życzę dalszych sukcesów.
Danuta Sobierajska