Alternative flash content

Requirements

 • image
 • projekt unijny
 • image
 • Szlachetna paczka
 • Jan Paweł II
 • Bezpieczna szkoła
 • projekt1
 • Nasz Partner
 • projekt2
 • image
 • 1940
 • Rodzina szkół im. Jana Pawła II

Licznik odwiedzin

007989813
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Zeszły tydzień
Ten miesiąc
Zeszły miesiąc
Od początku
4495
4273
19490
7931969
66813
177045
7989813

Aktualności

Koszykarski tydzień w Łochowie.

7 marca w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Łochowie rozegrano Mistrzostwa Powiatu Bydgoskiego w mini koszykówce chłopców. Do rywalizacji w ramach Igrzysk Dzieci przystąpili mistrzowie gmin. Startowało sześć szkół podzielonych na dwie grupy. Gospodarze okazali się bezkonkurencyjni i zdecydowanie pokonali wszystkich przeciwników


Wyniki rywalizacji:
Grupa A:
SP  Osielsko 18 – 10 SP nr 2 Koronowo,
SP Ostromecko 8 – 14 SP Osielsko,
SP Ostromecko 12 – 6  SP nr 2 Koronowo.

Grupa B:
SP Nowa Wieś Wielka 2 – 34 SP Łochowo,
SP Borówno 11 – 3 SP SP Nowa Wieś Wielka,
SP Łochowo 31 – 1 SP Borówno.

Półfinały:
SP Łochowo 24 – 5  SP Ostromecko,
SP Borówno 17 – 4 SP Osielsko.

Finały:
o III miejsce SP Osielsko 19 – 2 SP Ostromecko,
o I miejsce SP Borówno 4 – 25 SP Łochowo.

Klasyfikacja końcowa:
1.    miejsce Skoła Podstawowa w Łochowie,
2.    miejsce Szkoła Podstawowa w Borównie,
3.    miejsce Szkoła Podstawowa w Osielsku,
4.    miejsce Szkoła Podstawowa w Ostromecku,
5 – 6 miejsce Szkoła Podstawowa w Nowej Wiesi Wielkiej / Szkoła Podstawowa nr 2 w Koronowie.

9 marca Szkoła Podstawowa w Łochowie była gospodarzem ćwierćfinału wojewódzkiego. W zawodach brały udział Szkoła Podstawowa nr 38 w Bydgoszczy (w-ce mistrz Bydgoszczy) oraz Szkoła Podstawowa w Paterku (mistrz Powiatu Nakielskiego). Rozegraliśmy niezwykle wyrównane i emocjonujące spotkania. Ze szkołą z Bydgoszczy przegraliśmy 32 do 34 a gości z Paterka pokonaliśmy 38 do 37. Ostatecznie chłopacy uplasowali się na szóstej pozycji w Województwie Kujawsko-Pomorskim. (Dla uczniów roczników 2005 -2006 ze Szkoły Podstawowej w Łochowie to już czwarty tytuł Mistrzów Powiatu Bydgoskiego w tym roku szkolnym w rozgrywkach  Igrzysk Dzieci. Wcześniej wygrali rywalizację w piłce nożnej, piłce ręcznej i piłce siatkowej).
Skład drużyny koszykarzy: Sebastian Hibner, Stanisław Nowosielski, Mateusz Maławy, Michał Wochowski, Jędrzej Niepokój, Stanisław Bugalski, Oskar Kłos, Aleksander Hibner, Szymon Barczewski, Witold Kaczmarek, Maciej Rodhe, Jakub Bachanek.


Opiekun drużyny Andrzej Izdebski