Alternative flash content

Requirements

 • Nasz Partner
 • image
 • projekt2
 • Jan Paweł II
 • Rodzina szkół im. Jana Pawła II
 • projekt1
 • Bezpieczna szkoła
 • image
 • image
 • image
 • 1940
 • Szlachetna paczka

Licznik odwiedzin

007509879
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Zeszły tydzień
Ten miesiąc
Zeszły miesiąc
Od początku
3592
6395
31109
7428773
138347
187239
7509879

Aktualności

Koszykarski tydzień w Łochowie.

7 marca w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Łochowie rozegrano Mistrzostwa Powiatu Bydgoskiego w mini koszykówce chłopców. Do rywalizacji w ramach Igrzysk Dzieci przystąpili mistrzowie gmin. Startowało sześć szkół podzielonych na dwie grupy. Gospodarze okazali się bezkonkurencyjni i zdecydowanie pokonali wszystkich przeciwników


Wyniki rywalizacji:
Grupa A:
SP  Osielsko 18 – 10 SP nr 2 Koronowo,
SP Ostromecko 8 – 14 SP Osielsko,
SP Ostromecko 12 – 6  SP nr 2 Koronowo.

Grupa B:
SP Nowa Wieś Wielka 2 – 34 SP Łochowo,
SP Borówno 11 – 3 SP SP Nowa Wieś Wielka,
SP Łochowo 31 – 1 SP Borówno.

Półfinały:
SP Łochowo 24 – 5  SP Ostromecko,
SP Borówno 17 – 4 SP Osielsko.

Finały:
o III miejsce SP Osielsko 19 – 2 SP Ostromecko,
o I miejsce SP Borówno 4 – 25 SP Łochowo.

Klasyfikacja końcowa:
1.    miejsce Skoła Podstawowa w Łochowie,
2.    miejsce Szkoła Podstawowa w Borównie,
3.    miejsce Szkoła Podstawowa w Osielsku,
4.    miejsce Szkoła Podstawowa w Ostromecku,
5 – 6 miejsce Szkoła Podstawowa w Nowej Wiesi Wielkiej / Szkoła Podstawowa nr 2 w Koronowie.

9 marca Szkoła Podstawowa w Łochowie była gospodarzem ćwierćfinału wojewódzkiego. W zawodach brały udział Szkoła Podstawowa nr 38 w Bydgoszczy (w-ce mistrz Bydgoszczy) oraz Szkoła Podstawowa w Paterku (mistrz Powiatu Nakielskiego). Rozegraliśmy niezwykle wyrównane i emocjonujące spotkania. Ze szkołą z Bydgoszczy przegraliśmy 32 do 34 a gości z Paterka pokonaliśmy 38 do 37. Ostatecznie chłopacy uplasowali się na szóstej pozycji w Województwie Kujawsko-Pomorskim. (Dla uczniów roczników 2005 -2006 ze Szkoły Podstawowej w Łochowie to już czwarty tytuł Mistrzów Powiatu Bydgoskiego w tym roku szkolnym w rozgrywkach  Igrzysk Dzieci. Wcześniej wygrali rywalizację w piłce nożnej, piłce ręcznej i piłce siatkowej).
Skład drużyny koszykarzy: Sebastian Hibner, Stanisław Nowosielski, Mateusz Maławy, Michał Wochowski, Jędrzej Niepokój, Stanisław Bugalski, Oskar Kłos, Aleksander Hibner, Szymon Barczewski, Witold Kaczmarek, Maciej Rodhe, Jakub Bachanek.


Opiekun drużyny Andrzej Izdebski