145998
7289672

Aktualności

Młoda obiecująca tenisistka.

Uczennica klasy 3e Marta Taboła młoda tenisistka z naszej szkoły wzięła udział w turnieju tenisa ziemnego Athlethic-Med Cup. Zawody zostały rozegrane 18 marca 2018r. w Bydgoszczy. Wygrywając dwa mecze tenisowe w fazie grupowej, przeszła do finału. Po zaciętym meczu Marta zwyciężyła zajmując I miejsce w turnieju.

W styczniu podczas pierwszej edycji tego turnieju Marta zajęła II miejsce. Ogromny sukces młodej zawodniczki, tym bardziej, że grała z dziewczynkami z wielu regionów Polski. W listopadzie i grudniu wzięła udział w Ogólnopolskim Turnieju o Puchar Agnieszki Radwańskiej w Puszczykowie koło Poznania, gdzie zajęła w pierwszej edycji 9 miejsce, a w kolejnej 5 miejsce. Natomiast w Toruniu 18 listopada zajęła III miejsce w Turnieju Grand Prix Torunia.