Alternative flash content

Requirements

 • projekt1
 • Nasz Partner
 • image
 • image
 • Szlachetna paczka
 • Bezpieczna szkoła
 • image
 • image
 • Jan Paweł II
 • 1940
 • Rodzina szkół im. Jana Pawła II
 • projekt2

Licznik odwiedzin

006691880
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Zeszły tydzień
Ten miesiąc
Zeszły miesiąc
Od początku
267
4139
24419
6635420
144252
189364
6691880

Aktualności

Historyczna wygrana SP ŁOCHOWO

Historyczna wygrana SP ŁOCHOWO DZIEWCZĄT W MINI PIŁCE NOŻNEJ- ĆWIERĆFINAŁ WOJEWÓDZKI TYLKO NASZ
05 kwietnia 2018 roku zostały rozegrane ćwierćfinały wojewódzkie w mini piłkę nożną dziewcząt.Na zawody przybyło 5 zespołów. Mecze rozgrywały się systemem każdy z każdym.

Nasz zespół rozpoczął mecz z gospodarzem Turnieju SP nr 6.Mecz był bardzo zacięty  i zakończył się remisem 1:1. W kolejnych spotkaniach SP Łochowo dało popis swoich umiejętności piłkarskich, ale też zgrania całego zespołu na boisku. Dziewczęta naszej szkoły wygrywały spotkanie za spotkanie: z SP Tur 2:0, z Sp Lubiewo 5:0. Ostatnim meczem był mecz o wszystko. Przegrana nie dawała nam awansu , a remis był bardzo niepewnym wyjściem z drugiego miejsca do półfinałów wojewódzkich. To co zrobiły dziewczyny z najbardziej według Nas  najtrudniejszym rywalem było niesamowite. Resztkami sił zdobyły złotą bramkę co dało im zwycięstwo 1:0 oraz I miejsce w ćwierćfinale wojewódzkim i awans do półfinału wojewódzkiego. To pierwszy taki sukces w historii szkoły w Łochowie.
Bramki w naszym zespole strzelały: Karolina Szews, Angelika Jankowska oraz Martyna Sulecka,. Na bramce jak zawsze niezawodna Martyna Kubiak, w obronie niesamowite były Marta Śmigielska oraz Ania Anhalt. Nie można również zapomnieć o naszych rezerwowych zawodniczkach, na które też zawsze można liczyć: Oliwia Kostrzewa, Zuzanna Sobczak, Evy Hoefsmit oraz Agnieszka Bauza.


Serdecznie gratuluję tego sukcesu całej drużynie.


Ze sportowym pozdrowieniem nauczyciel prowadzący Anna Miklas