Alternative flash content

Requirements

 • Rodzina szkół im. Jana Pawła II
 • Bezpieczna szkoła
 • Szlachetna paczka
 • 1940
 • image
 • projekt1
 • image
 • Jan Paweł II
 • image
 • projekt2
 • Nasz Partner
 • projekt unijny

Licznik odwiedzin

008202871
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Zeszły tydzień
Ten miesiąc
Zeszły miesiąc
Od początku
3093
3470
18480
8148976
83157
196714
8202871

Aktualności

Historyczna wygrana SP ŁOCHOWO

Historyczna wygrana SP ŁOCHOWO DZIEWCZĄT W MINI PIŁCE NOŻNEJ- ĆWIERĆFINAŁ WOJEWÓDZKI TYLKO NASZ
05 kwietnia 2018 roku zostały rozegrane ćwierćfinały wojewódzkie w mini piłkę nożną dziewcząt.Na zawody przybyło 5 zespołów. Mecze rozgrywały się systemem każdy z każdym.

Nasz zespół rozpoczął mecz z gospodarzem Turnieju SP nr 6.Mecz był bardzo zacięty  i zakończył się remisem 1:1. W kolejnych spotkaniach SP Łochowo dało popis swoich umiejętności piłkarskich, ale też zgrania całego zespołu na boisku. Dziewczęta naszej szkoły wygrywały spotkanie za spotkanie: z SP Tur 2:0, z Sp Lubiewo 5:0. Ostatnim meczem był mecz o wszystko. Przegrana nie dawała nam awansu , a remis był bardzo niepewnym wyjściem z drugiego miejsca do półfinałów wojewódzkich. To co zrobiły dziewczyny z najbardziej według Nas  najtrudniejszym rywalem było niesamowite. Resztkami sił zdobyły złotą bramkę co dało im zwycięstwo 1:0 oraz I miejsce w ćwierćfinale wojewódzkim i awans do półfinału wojewódzkiego. To pierwszy taki sukces w historii szkoły w Łochowie.
Bramki w naszym zespole strzelały: Karolina Szews, Angelika Jankowska oraz Martyna Sulecka,. Na bramce jak zawsze niezawodna Martyna Kubiak, w obronie niesamowite były Marta Śmigielska oraz Ania Anhalt. Nie można również zapomnieć o naszych rezerwowych zawodniczkach, na które też zawsze można liczyć: Oliwia Kostrzewa, Zuzanna Sobczak, Evy Hoefsmit oraz Agnieszka Bauza.


Serdecznie gratuluję tego sukcesu całej drużynie.


Ze sportowym pozdrowieniem nauczyciel prowadzący Anna Miklas