Alternative flash content

Requirements

 • image
 • Jan Paweł II
 • image
 • 1940
 • image
 • image
 • Szlachetna paczka
 • Bezpieczna szkoła
 • Nasz Partner
 • Rodzina szkół im. Jana Pawła II
 • projekt2
 • projekt1

Licznik odwiedzin

007138884
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Zeszły tydzień
Ten miesiąc
Zeszły miesiąc
Od początku
1852
4105
30617
7079273
100589
169325
7138884

Aktualności

Udana wizyta w Toruniu

tor1m7 kwietnia grupa uczniów naszej szkoły pojechała do Torunia, by wziąć udział w ostatnim etapie VI Ogólnopolskiego Konkursu Poezji Karola Wojtyły i o Janie Pawle II. Głównym organizatorem imprezy była Szkoła Podstawowa Nr 4  w Toruniu.

tor1mPatronat objęli: kujawsko-pomorski Kurator Oświaty Marek Gralik, Biskup Toruński JE Wiesław Śmigiel, Marszałek Województwa kujawsko-pomorskiego Piotr Całbecki oraz Prezydent Miasta Torunia Michał Zaleski.Z całej Polski przybyli do grodu Kopernika  reprezentanci szkół noszących imię Papieża Polaka. Mimo że konkurencja była duża, jurorzy docenili talent naszych wychowanków. W kategorii klas siódmych II miejsce zajęła Weronika Kowalska z VII C, a w kategorii klas 4-6  III miejsce przypadło Wiktorowi Jabłońskiemu z V D.

Ewa Duszyńska i Julia Jankowska-Wudniak