Alternative flash content

Requirements

 • projekt2
 • Nasz Partner
 • Jan Paweł II
 • image
 • image
 • Szlachetna paczka
 • projekt1
 • Rodzina szkół im. Jana Pawła II
 • 1940
 • projekt unijny
 • Bezpieczna szkoła
 • image

Licznik odwiedzin

008202841
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Zeszły tydzień
Ten miesiąc
Zeszły miesiąc
Od początku
3063
3470
18450
8148976
83127
196714
8202841

Aktualności

Udana wizyta w Toruniu

tor1m7 kwietnia grupa uczniów naszej szkoły pojechała do Torunia, by wziąć udział w ostatnim etapie VI Ogólnopolskiego Konkursu Poezji Karola Wojtyły i o Janie Pawle II. Głównym organizatorem imprezy była Szkoła Podstawowa Nr 4  w Toruniu.

tor1mPatronat objęli: kujawsko-pomorski Kurator Oświaty Marek Gralik, Biskup Toruński JE Wiesław Śmigiel, Marszałek Województwa kujawsko-pomorskiego Piotr Całbecki oraz Prezydent Miasta Torunia Michał Zaleski.Z całej Polski przybyli do grodu Kopernika  reprezentanci szkół noszących imię Papieża Polaka. Mimo że konkurencja była duża, jurorzy docenili talent naszych wychowanków. W kategorii klas siódmych II miejsce zajęła Weronika Kowalska z VII C, a w kategorii klas 4-6  III miejsce przypadło Wiktorowi Jabłońskiemu z V D.

Ewa Duszyńska i Julia Jankowska-Wudniak