Alternative flash content

Requirements

 • projekt2
 • Nasz Partner
 • image
 • Rodzina szkół im. Jana Pawła II
 • Bezpieczna szkoła
 • Szlachetna paczka
 • image
 • 1940
 • image
 • projekt1
 • Jan Paweł II
 • image

Licznik odwiedzin

007138880
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Zeszły tydzień
Ten miesiąc
Zeszły miesiąc
Od początku
1848
4105
30613
7079273
100585
169325
7138880

Aktualności

Podwójny sukces naszych chórów

9 kwietnia 2018 r w Szkole Podstawowej im. J.Verne’a w Białych Błotach odbył się przegląd chórów uczestniczących w Ogólnopolskim Programie Rozwoju Chórów Szkolnych "Śpiewająca Polska". 

Realizatorem Akademii Chóralnej od marca 2015 roku jest Narodowe Forum Muzyki we Wrocławiu współfinansowane ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Zespoły oceniało jury w składzie: prof. zw. dr hab. Janusz Stanecki oraz dr hab. Piotr Jańczak obaj związani z Akademią Muzyczną im. Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy. Sereno (dyrygent Izabela Wiśniewska) wywalczyło Złote Pasmo utworami Baran, Śpij aniołku, Za górami za lasami oraz Semplicetta tortorella , natomiast Bambino (dyrygent Agata Żejmo-Głowacka) Brązowe takimi utworami jak Parasolka, Marsz przy bębenku, Baran oraz Manca Sollecita. Poziom tegorocznego koncertu był bardzo wysoki, w regionie Kujawsko-Pomorskim obecnie bierze udział 16 chórów.

Serdecznie gratulujemy wszystkim chórzystom oraz dyrygentom!