Alternative flash content

Requirements

 • Jan Paweł II
 • projekt unijny
 • Bezpieczna szkoła
 • image
 • projekt1
 • projekt2
 • Nasz Partner
 • Szlachetna paczka
 • Rodzina szkół im. Jana Pawła II
 • image
 • image
 • 1940

Licznik odwiedzin

008202896
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Zeszły tydzień
Ten miesiąc
Zeszły miesiąc
Od początku
3118
3470
18505
8148976
83182
196714
8202896

Aktualności

Uroczyste spotkanie dla seniorów

Uroczyste spotkanie dla seniorów w sobotę 14 kwietnia w świetlicy wiejskiej w Turze, miało swoją niesamowitą oprawę artystyczną dzięki zaangaźowaniu dzieci z SP Tur i SP Łochowo. Jest to kolejny przykład współpracy międzyszkolnej i międzygminnej ,której uczestnicy wyciągają wzajemne korzyści w postaci koncertowania wspólnego i kreowania. Zespół BLACK  DIAMONDS wraz z zespołem muzycznym SP TUR

pod wspólną nazwą "Dzieci Łochowa i dzieci Turu" dał popis prawdziwej współpracy i radości muzykowania pod kierunkiem Bernarda Pyrzyka.

Gości powitały Małgorzata Napierała oraz Mariola Nosal, które zaprosiły na koncert muzyczny w wykonaniu dzieci ze szkoły w Turze z przyjaciółmi z SP Łochowo, pod kierunkiem nauczyciela muzyki pana Bernarda Pyrzyka .Dzieci z obu szkół znów pokazały klasę i wielki talent pielęgnowany przez pana Bernarda,który kolejny raz udowadnia ,źe jeśli się chce to można wiele nawet w skromnych warunkach jakimi dysponuje środowisko Turu.

Specjalne podziękowania należą się dzieciom z zespolu Black Diamonds pod kierunkiem pana  Bernarda Pyrzyka,które mogły u nas koncertować dzięki życzliwości dyrektora SP w Łochowie pana Mirosława Donarskiego.

 

Tekst: B. Pyrzyk