Alternative flash content

Requirements

 • projekt2
 • image
 • Rodzina szkół im. Jana Pawła II
 • Nasz Partner
 • Jan Paweł II
 • image
 • Bezpieczna szkoła
 • Szlachetna paczka
 • projekt unijny
 • projekt1
 • image
 • 1940

Licznik odwiedzin

008468351
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Zeszły tydzień
Ten miesiąc
Zeszły miesiąc
Od początku
2705
3919
28654
8411378
95696
121609
8468351

Aktualności

Ogromny sukces dziewcząt

Ogromny sukces dziewcząt w czwórboju lekkoatletycznym ...

... to cztery konkurencje jednego dnia: bieg na 60m, skok w dal, rzut piłeczką palantową i na koniec trzeba jeszcze mieć siły by w dobrym czasie przebiec 600m. Suma punktów całej drużyny decydowała o zwycięstwie.


Zaczęło się od szczebla gminy w Białych Błotach ... pierwsze zwycięstwo w składzie Anna Anhalt, Weronika Moskwa, Karolina Szews, Marika Jankowska, Oliwia Kostrzewa i Marta Śmigielska. Ten maleńki sukces umożliwił start w Mistrzostwach Powiatu Bydgoskiego, w którym wystartowały w lekko zmienionym składzie: Ania Anhalt, Weronika Moskwa, Karolina Szews, Oliwia Kostrzewa oraz Evy Hoefsmit i Angelika Jankowska. W tym składzie dziewczyny uzyskując 1201 pkt wygrały i tym samym zakwalifikowały się do Finału Wojewódzkiego, który odbył się 29.05.2018 na stadionie w Inowrocławiu. Upalna pogoda i 14 drużyn było wyzwaniem. Dziewczyny w składzie Anna Anhalt, Weronika Moskwa, Karolina Szews, Marika Jankowska, Evy Hoefsmit i Angelika Jankowska rozpoczęły bardzo dobrze. Po trzech konkurencjach przed biegiem na 600m dziewczyny dowiedziały się, że mają szansę stanąć na podium. W największym skwarze przebiegły bardzo dobrze ten trudny dystans i ... poprawiając wynik z mistrzostw powiatu, zdobywając 1232 punkty, zajęły trzecie miejsce. Zwyciężyły dziewczęta z SP 3 Rypin, drugie miejsce zajęły dziewczęta SP 3 Wąbrzeźno.

Gratuluję i życzę dalszych sportowych sukcesów
n- wf Jolanta Wiśniewska-Nowak