Alternative flash content

Requirements

 • image
 • Jan Paweł II
 • image
 • 1940
 • image
 • image
 • projekt1
 • Bezpieczna szkoła
 • Szlachetna paczka
 • Nasz Partner
 • projekt2
 • Rodzina szkół im. Jana Pawła II

Licznik odwiedzin

007658681
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Zeszły tydzień
Ten miesiąc
Zeszły miesiąc
Od początku
3752
4725
13602
7607329
104375
182774
7658681

Aktualności

Kolejna nagroda u naszych uczniów

We wtorek 5 czerwca w Szkole Podstawowej im. Juliusza Verne'a w Białych Błotach Witold  KACZMAREK, uczeń klasy 5b, odebrał nagrodę za zajęcie III miejsca w   Gminnym Konkursie Literacko-Plastycznym "Nie minę..." inspirowanym twórczością Agnieszki Osieckiej.

Witek napisał bardzo ciekawe opowiadnie będące ilustracją słów A. Osieckiej: "I wszystko może się stać...", które zaprezentował zebranym gościom. Inni uczniowie recytowali swoje wiersze także inspirowane słowami  tejże poetki. Można było również obejrzeć piękne prace plastyczne do słów "Odnajdziemy moc czarów". Na koniec mały chór, a później zespół gitarowy zaśpiewali piosenki  ze słowami Agnieszki Osieckiej. Szczególne gratulacje dla Witka, który był najmłodszym uczestnikiem konkursu!!!


Nap. Anna Grzelka