Alternative flash content

Requirements

 • Rodzina szkół im. Jana Pawła II
 • projekt unijny
 • Bezpieczna szkoła
 • image
 • Szlachetna paczka
 • image
 • projekt2
 • Jan Paweł II
 • Nasz Partner
 • 1940
 • projekt1
 • image

Licznik odwiedzin

008202882
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Zeszły tydzień
Ten miesiąc
Zeszły miesiąc
Od początku
3104
3470
18491
8148976
83168
196714
8202882

Aktualności

Kolejna nagroda u naszych uczniów

We wtorek 5 czerwca w Szkole Podstawowej im. Juliusza Verne'a w Białych Błotach Witold  KACZMAREK, uczeń klasy 5b, odebrał nagrodę za zajęcie III miejsca w   Gminnym Konkursie Literacko-Plastycznym "Nie minę..." inspirowanym twórczością Agnieszki Osieckiej.

Witek napisał bardzo ciekawe opowiadnie będące ilustracją słów A. Osieckiej: "I wszystko może się stać...", które zaprezentował zebranym gościom. Inni uczniowie recytowali swoje wiersze także inspirowane słowami  tejże poetki. Można było również obejrzeć piękne prace plastyczne do słów "Odnajdziemy moc czarów". Na koniec mały chór, a później zespół gitarowy zaśpiewali piosenki  ze słowami Agnieszki Osieckiej. Szczególne gratulacje dla Witka, który był najmłodszym uczestnikiem konkursu!!!


Nap. Anna Grzelka