Alternative flash content

Requirements

 • projekt2
 • 1940
 • Bezpieczna szkoła
 • Nasz Partner
 • projekt unijny
 • image
 • image
 • projekt1
 • Jan Paweł II
 • Rodzina szkół im. Jana Pawła II
 • image
 • Szlachetna paczka

Licznik odwiedzin

008761566
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Zeszły tydzień
Ten miesiąc
Zeszły miesiąc
Od początku
772
5482
20975
8700002
120652
143076
8761566

Aktualności

Kolejna nagroda u naszych uczniów

We wtorek 5 czerwca w Szkole Podstawowej im. Juliusza Verne'a w Białych Błotach Witold  KACZMAREK, uczeń klasy 5b, odebrał nagrodę za zajęcie III miejsca w   Gminnym Konkursie Literacko-Plastycznym "Nie minę..." inspirowanym twórczością Agnieszki Osieckiej.

Witek napisał bardzo ciekawe opowiadnie będące ilustracją słów A. Osieckiej: "I wszystko może się stać...", które zaprezentował zebranym gościom. Inni uczniowie recytowali swoje wiersze także inspirowane słowami  tejże poetki. Można było również obejrzeć piękne prace plastyczne do słów "Odnajdziemy moc czarów". Na koniec mały chór, a później zespół gitarowy zaśpiewali piosenki  ze słowami Agnieszki Osieckiej. Szczególne gratulacje dla Witka, który był najmłodszym uczestnikiem konkursu!!!


Nap. Anna Grzelka