Alternative flash content

Requirements

 • image
 • 1940
 • image
 • Bezpieczna szkoła
 • Rodzina szkół im. Jana Pawła II
 • projekt1
 • image
 • image
 • projekt2
 • Szlachetna paczka
 • Nasz Partner
 • Jan Paweł II

Licznik odwiedzin

006982835
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Zeszły tydzień
Ten miesiąc
Zeszły miesiąc
Od początku
1515
2567
4082
6931273
113865
152330
6982835

Aktualności

Kolejna nagroda u naszych uczniów

We wtorek 5 czerwca w Szkole Podstawowej im. Juliusza Verne'a w Białych Błotach Witold  KACZMAREK, uczeń klasy 5b, odebrał nagrodę za zajęcie III miejsca w   Gminnym Konkursie Literacko-Plastycznym "Nie minę..." inspirowanym twórczością Agnieszki Osieckiej.

Witek napisał bardzo ciekawe opowiadnie będące ilustracją słów A. Osieckiej: "I wszystko może się stać...", które zaprezentował zebranym gościom. Inni uczniowie recytowali swoje wiersze także inspirowane słowami  tejże poetki. Można było również obejrzeć piękne prace plastyczne do słów "Odnajdziemy moc czarów". Na koniec mały chór, a później zespół gitarowy zaśpiewali piosenki  ze słowami Agnieszki Osieckiej. Szczególne gratulacje dla Witka, który był najmłodszym uczestnikiem konkursu!!!


Nap. Anna Grzelka