7289688

Aktualności

Mistrzostwa w fitness sportowym po raz VI

VI Ogólnopolskie Mistrzostwa Szkół w fitness sportowym

9 czerwca 2018 r. w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Łochowie odbyły się po raz szósty Ogólnopolskie Mistrzostwa Szkół w fitness sportowym - FIT KID. Zawodniczki z około 20 szkół walczyły o medale , prezentując swoje umiejętności w układzie taneczno- gimnastycznym. Poziom zawodów był bardzo wysoki , zawodniczki z roku na rok robią bardzo duże postępy.

Reprezentantki Naszej szkoły wywalczyły cztery puchary. Na najwyższym miejscu w swojej kategorii (do lat 12) stanęła Maja Wawrzyńczak z klasy 4a natomiast III miejsce wywalczyła Iga Palicka z kl. 4a. Na drugim miejscu uplasowały się Kinga Palicka z klasy 3 (kat.do lat 10) oraz Milena Balcerowska z klasy 3b gim. (kat. do lat 16).Bardzo blisko podium na IV miejscu stanęła Amelia Łowińska z klasy 4 a (kat.do lat 12). Uczennice Naszej Szkoły wywalczyły w kategorii do lat 12: Izabela Dominiak- IX miejsce, Helena Kanclerzewska- X miejsce, Julia Sitarska- XII miejsce, Justyna Fojucik- XIII miejsce.
Podczas zawodów Mateusz Ciesielski uczeń klasy 6b wraz ze swoją partnerką Kają zrobili przepiękny pokaz tańca towarzyskiego.

Gratulujemy uczennicom Naszej szkoły i życzymy dalszych sukcesów.