Alternative flash content

Requirements

 • 1940
 • Rodzina szkół im. Jana Pawła II
 • Szlachetna paczka
 • image
 • Nasz Partner
 • projekt1
 • Jan Paweł II
 • Bezpieczna szkoła
 • projekt2
 • image
 • image
 • image

Licznik odwiedzin

007138864
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Zeszły tydzień
Ten miesiąc
Zeszły miesiąc
Od początku
1832
4105
30597
7079273
100569
169325
7138864

Aktualności

Niezwykły gość na zajęciach kółka

Niezwykły gość na zajęciach kółka historycznego!

Podczas ostatniego spotkania kółka historycznego klas 4, gościliśmy Pana Marcina Okoniewskiego, który dzielił się z nami swoją pasją do modelarstwa historycznego. Na zajęciach  nasz gość pojawił się z bogatym zapleczem dioram, czyli  makietami modelarskimi wykonanymi różnymi technikami plastycznymi i modelarskimi.

Byliśmy i nadal pozostajemy pod ogromnym wrażeniem kunsztu, precyzji i wierności z jaką wykonane zostały  modele przedstawiającej najczęściej wydarzenia historyczne, sceny przyrodnicze lub modele urbanistyczne. Bardzo dziękujemy za te odwiedziny i mamy nadzieję na kolejne spotkanie z Panem Marcinem i jego opowieści o powstawaniu dioram historycznych.


Widziała i opisała wraz z klasą 4a
Anna Leman-Błajda