Alternative flash content

Requirements

 • projekt1
 • projekt2
 • Bezpieczna szkoła
 • Jan Paweł II
 • image
 • Rodzina szkół im. Jana Pawła II
 • Nasz Partner
 • image
 • image
 • Szlachetna paczka
 • 1940
 • image

Licznik odwiedzin

007509858
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Zeszły tydzień
Ten miesiąc
Zeszły miesiąc
Od początku
3571
6395
31088
7428773
138326
187239
7509858

Aktualności

Niezwykły gość na zajęciach kółka

Niezwykły gość na zajęciach kółka historycznego!

Podczas ostatniego spotkania kółka historycznego klas 4, gościliśmy Pana Marcina Okoniewskiego, który dzielił się z nami swoją pasją do modelarstwa historycznego. Na zajęciach  nasz gość pojawił się z bogatym zapleczem dioram, czyli  makietami modelarskimi wykonanymi różnymi technikami plastycznymi i modelarskimi.

Byliśmy i nadal pozostajemy pod ogromnym wrażeniem kunsztu, precyzji i wierności z jaką wykonane zostały  modele przedstawiającej najczęściej wydarzenia historyczne, sceny przyrodnicze lub modele urbanistyczne. Bardzo dziękujemy za te odwiedziny i mamy nadzieję na kolejne spotkanie z Panem Marcinem i jego opowieści o powstawaniu dioram historycznych.


Widziała i opisała wraz z klasą 4a
Anna Leman-Błajda