Alternative flash content

Requirements

 • image
 • projekt1
 • Rodzina szkół im. Jana Pawła II
 • Szlachetna paczka
 • projekt unijny
 • image
 • Jan Paweł II
 • image
 • Bezpieczna szkoła
 • projekt2
 • 1940
 • Nasz Partner

Licznik odwiedzin

008319747
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Zeszły tydzień
Ten miesiąc
Zeszły miesiąc
Od początku
5398
4405
27051
8264182
68701
131332
8319747

Aktualności

Niezwykły gość na zajęciach kółka

Niezwykły gość na zajęciach kółka historycznego!

Podczas ostatniego spotkania kółka historycznego klas 4, gościliśmy Pana Marcina Okoniewskiego, który dzielił się z nami swoją pasją do modelarstwa historycznego. Na zajęciach  nasz gość pojawił się z bogatym zapleczem dioram, czyli  makietami modelarskimi wykonanymi różnymi technikami plastycznymi i modelarskimi.

Byliśmy i nadal pozostajemy pod ogromnym wrażeniem kunsztu, precyzji i wierności z jaką wykonane zostały  modele przedstawiającej najczęściej wydarzenia historyczne, sceny przyrodnicze lub modele urbanistyczne. Bardzo dziękujemy za te odwiedziny i mamy nadzieję na kolejne spotkanie z Panem Marcinem i jego opowieści o powstawaniu dioram historycznych.


Widziała i opisała wraz z klasą 4a
Anna Leman-Błajda