169325
7138861

Aktualności

Podwójne zwycięstwo w lidze szachowej

Dnia 16 czerwca 2018 r. w Auditorium Novum UTP w Bydgoszczy została rozegrana ostatnia runda I Międzyszkolnej Bydgoskiej Ligii Szachowej. Reprezentacja naszej szkoły w składzie: Piotr Dyl, Szymon Mioduszewski, Robert Stróż, Maria Zaderecka, Bartosz Przybylski i Wojtek Stróż zajęła I miejsce w klasyfikacji końcowej. Pierwsze miejsce w rozgrwkach tej ligi w swojej kategorii zajął uczeń klasy 4 Piotr Dyl.

Puchary i dyplomy zwycięzcom wręczył Kujawsko - Pomorski Kurator Oświaty Marek Gralik.
Wieczorem, młodzi szachiści zachęceni ogromnym sukcesem, stanęli do boju szachowego podczas Dni Łochowa. Tym razem, rozegrali partię na ogromnej szachownicy, a przeciwnikami byli rodzice uczniów - mieszkańcy Łochowa. Naszą szkołę reprezentowali Mateusz Posselt, Bartosz Przybylski i Piotr Dyl. Tym razem także zwyciężyli i odebrali dyplomy oraz pamiątkowe statuetki, które wręczył dyrektor szkoły Mirosław Donarski.