Alternative flash content

Requirements

 • Jan Paweł II
 • image
 • projekt2
 • Bezpieczna szkoła
 • Rodzina szkół im. Jana Pawła II
 • Szlachetna paczka
 • Nasz Partner
 • projekt1
 • 1940
 • image
 • image
 • projekt unijny

Licznik odwiedzin

008319798
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Zeszły tydzień
Ten miesiąc
Zeszły miesiąc
Od początku
1
5448
27102
8264182
68752
131332
8319798

Aktualności

Podwójne zwycięstwo w lidze szachowej

Dnia 16 czerwca 2018 r. w Auditorium Novum UTP w Bydgoszczy została rozegrana ostatnia runda I Międzyszkolnej Bydgoskiej Ligii Szachowej. Reprezentacja naszej szkoły w składzie: Piotr Dyl, Szymon Mioduszewski, Robert Stróż, Maria Zaderecka, Bartosz Przybylski i Wojtek Stróż zajęła I miejsce w klasyfikacji końcowej. Pierwsze miejsce w rozgrwkach tej ligi w swojej kategorii zajął uczeń klasy 4 Piotr Dyl. 

Puchary i dyplomy zwycięzcom wręczył Kujawsko - Pomorski Kurator Oświaty Marek Gralik. 
Wieczorem, młodzi szachiści zachęceni ogromnym sukcesem, stanęli do boju szachowego podczas Dni Łochowa. Tym razem, rozegrali partię na ogromnej szachownicy, a przeciwnikami byli rodzice uczniów - mieszkańcy Łochowa. Naszą szkołę reprezentowali Mateusz Posselt, Bartosz Przybylski i Piotr Dyl. Tym razem także zwyciężyli i odebrali dyplomy oraz pamiątkowe statuetki, które wręczył dyrektor szkoły Mirosław Donarski.

 

Inni piszą >ZOBACZ TU<

Gratulujemy młodym szachistom – Danuta Sobierajska, Anna Podgórska.