Alternative flash content

Requirements

 • projekt1
 • Jan Paweł II
 • image
 • projekt2
 • 1940
 • image
 • Szlachetna paczka
 • Bezpieczna szkoła
 • Nasz Partner
 • image
 • image
 • Rodzina szkół im. Jana Pawła II

Licznik odwiedzin

007844593
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Zeszły tydzień
Ten miesiąc
Zeszły miesiąc
Od początku
4419
6675
43001
7760096
98638
191649
7844593

Aktualności

Półkolonie letnie 2018 - Zaczynamy!!!

W poniedziałek 16 lipca rozpoczynamy zajęcia w ramach tegorocznych półkolonii letnich. Lista uczestników z podziałem na grupy znajduje się w szkole w holu, przy wejściu głównym. Tamże znajduje się program półkolonii, harmonogram dnia i obowiązujące podczas zajęć regulaminy. Pierwszego dnia grupa I i II wyjeżdża do Brzózek na warsztaty plastyczne i ... przepyszną pomidorową Pani Kasi, IV i V odwiedzi Ranczo Amadeusza w Nakle, pozostałe grupy mają zajęcia w szkole – świetlicowe z wychowawcą, zajęcia szachowe i tenisa ziemnego z instruktorami. Po zajęciach programowych – obiad.

Program półkolonii do pobrania

 

Zbiórka:  pierwszego dnia grupa I i II czeka na wychowawców przy głównym wejściu do szkoły, pozostałe grupy gromadzą się przy wyznaczonych salach.

Na zajęcia zabieramy: mały plecak, a w nim butelkę wody, czapkę, okulary przeciwsłoneczne i ... dobry humor. W przypadku pogorszenia aury kurtkę przeciwdeszczową.

Dobrego wypoczynku!

Mirosław Donarski - kierownik półkolonii