Alternative flash content

Requirements

 • Jan Paweł II
 • 1940
 • image
 • Nasz Partner
 • projekt unijny
 • projekt2
 • Bezpieczna szkoła
 • projekt1
 • image
 • Szlachetna paczka
 • Rodzina szkół im. Jana Pawła II
 • image

Licznik odwiedzin

008319745
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Zeszły tydzień
Ten miesiąc
Zeszły miesiąc
Od początku
5396
4405
27049
8264182
68699
131332
8319745

Aktualności

Półkolonie letnie 2018 - Zaczynamy!!!

W poniedziałek 16 lipca rozpoczynamy zajęcia w ramach tegorocznych półkolonii letnich. Lista uczestników z podziałem na grupy znajduje się w szkole w holu, przy wejściu głównym. Tamże znajduje się program półkolonii, harmonogram dnia i obowiązujące podczas zajęć regulaminy. Pierwszego dnia grupa I i II wyjeżdża do Brzózek na warsztaty plastyczne i ... przepyszną pomidorową Pani Kasi, IV i V odwiedzi Ranczo Amadeusza w Nakle, pozostałe grupy mają zajęcia w szkole – świetlicowe z wychowawcą, zajęcia szachowe i tenisa ziemnego z instruktorami. Po zajęciach programowych – obiad.

Program półkolonii do pobrania

 

Zbiórka:  pierwszego dnia grupa I i II czeka na wychowawców przy głównym wejściu do szkoły, pozostałe grupy gromadzą się przy wyznaczonych salach.

Na zajęcia zabieramy: mały plecak, a w nim butelkę wody, czapkę, okulary przeciwsłoneczne i ... dobry humor. W przypadku pogorszenia aury kurtkę przeciwdeszczową.

Dobrego wypoczynku!

Mirosław Donarski - kierownik półkolonii