Alternative flash content

Requirements

 • Bezpieczna szkoła
 • image
 • projekt1
 • Nasz Partner
 • Jan Paweł II
 • Szlachetna paczka
 • image
 • image
 • projekt2
 • projekt unijny
 • 1940
 • Rodzina szkół im. Jana Pawła II

Licznik odwiedzin

008319754
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Zeszły tydzień
Ten miesiąc
Zeszły miesiąc
Od początku
5405
4405
27058
8264182
68708
131332
8319754

Aktualności

Finał ogólnopolski za nami ...

W dniach 5 – 8 lipca br. reprezentacja naszej szkoły brała udział w XXIV Finale Ogólnopolskim Turnieju Mini Siatkówki Kinder+Sport 2018 w Zabrzu. Zawody w Zabrzu to oficjalne Mistrzostwa Polski w Minisiatkówce organizatorem jest Polski Związek Piłki Siatkowej. Patronat sprawuje Ministerstwo Sportu i Turystyki. Podczas otwarcia wszyscy uczestnicy odśpiewali hymn Polski. W zawodach startowało 840 zawodników i zawodniczek podzielonych na trzy kategorie: "2", "3","4". Prawo startu w finale uzyskują po dwa najlepsze zespoły z każdego województwa, wyłonione we wcześniejszych eliminacjach – mistrzostwach wojewódzkich.

W tegorocznych rozgrywkach, od etapów wojewódzkich, do finału ogólnopolskiego startowało 22 000 uczestników. Ambasadorami turnieju są byli reprezentanci Polski Piotr Gruszka i Sebastian Świderski. Udział w finale to ogromne wyróżnienie i nagroda za wielomiesięczną pracę na zajęciach.
Nasza drużyna w składzie: Sebastian Hibner, Aleksander Hibner, Mikołaj Filipczak i Witold Kaczmarek startowała w kategorii "3" i rozegrała jedenaście spotkań. Cłopcy wygrali pięć meczy a w dwóch bardzo zaciętych ulegli po tie brekach. Naszymi przeciwnikami były drużyny z: Częstochowy, Białegostoku, Nowego Sącza, Kędzierzyna Koźla, Nysy, Grudziądza, Lublina, Elbląga, Dobromierza i Darłowa. Ostatecznie chłopaki zajęli 26 miejsce poprawiając o trzy pozycje wynik z poprzedniego roku w kategorii "2".
Gratulacje dla zawodników za godne reprezentowanie szkoły i województwa oraz wspaniałą rywalizację z najlepszymi w Polsce. Podziękowania dla rodzców za nieocenioną pomoc w trakcie zawodów i najbardziej wytrwałe kibicowenie. Podzękowania dla Dyrektora Szkoły i Rady Rodziców za sfinansowanie udziału w zawodach.

N-l wf Andrzej Izdebski