Alternative flash content

Requirements

 • Szlachetna paczka
 • image
 • projekt1
 • Rodzina szkół im. Jana Pawła II
 • projekt2
 • Jan Paweł II
 • image
 • 1940
 • image
 • image
 • Nasz Partner
 • Bezpieczna szkoła

Licznik odwiedzin

007844600
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Zeszły tydzień
Ten miesiąc
Zeszły miesiąc
Od początku
4426
6675
43008
7760096
98645
191649
7844600

Aktualności

Finał ogólnopolski za nami ...

W dniach 5 – 8 lipca br. reprezentacja naszej szkoły brała udział w XXIV Finale Ogólnopolskim Turnieju Mini Siatkówki Kinder+Sport 2018 w Zabrzu. Zawody w Zabrzu to oficjalne Mistrzostwa Polski w Minisiatkówce organizatorem jest Polski Związek Piłki Siatkowej. Patronat sprawuje Ministerstwo Sportu i Turystyki. Podczas otwarcia wszyscy uczestnicy odśpiewali hymn Polski. W zawodach startowało 840 zawodników i zawodniczek podzielonych na trzy kategorie: "2", "3","4". Prawo startu w finale uzyskują po dwa najlepsze zespoły z każdego województwa, wyłonione we wcześniejszych eliminacjach – mistrzostwach wojewódzkich.

W tegorocznych rozgrywkach, od etapów wojewódzkich, do finału ogólnopolskiego startowało 22 000 uczestników. Ambasadorami turnieju są byli reprezentanci Polski Piotr Gruszka i Sebastian Świderski. Udział w finale to ogromne wyróżnienie i nagroda za wielomiesięczną pracę na zajęciach.
Nasza drużyna w składzie: Sebastian Hibner, Aleksander Hibner, Mikołaj Filipczak i Witold Kaczmarek startowała w kategorii "3" i rozegrała jedenaście spotkań. Cłopcy wygrali pięć meczy a w dwóch bardzo zaciętych ulegli po tie brekach. Naszymi przeciwnikami były drużyny z: Częstochowy, Białegostoku, Nowego Sącza, Kędzierzyna Koźla, Nysy, Grudziądza, Lublina, Elbląga, Dobromierza i Darłowa. Ostatecznie chłopaki zajęli 26 miejsce poprawiając o trzy pozycje wynik z poprzedniego roku w kategorii "2".
Gratulacje dla zawodników za godne reprezentowanie szkoły i województwa oraz wspaniałą rywalizację z najlepszymi w Polsce. Podziękowania dla rodzców za nieocenioną pomoc w trakcie zawodów i najbardziej wytrwałe kibicowenie. Podzękowania dla Dyrektora Szkoły i Rady Rodziców za sfinansowanie udziału w zawodach.

N-l wf Andrzej Izdebski