Alternative flash content

Requirements

 • Rodzina szkół im. Jana Pawła II
 • projekt1
 • image
 • image
 • Szlachetna paczka
 • projekt2
 • image
 • Bezpieczna szkoła
 • projekt unijny
 • Nasz Partner
 • Jan Paweł II
 • 1940

Licznik odwiedzin

008468334
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Zeszły tydzień
Ten miesiąc
Zeszły miesiąc
Od początku
2688
3919
28637
8411378
95679
121609
8468334

Aktualności

Olimpiada Matematyczna Juniorów

W czwartek 27 września uczniowie naszej szkołu pisali test Olimpiady Matematycznej Juniorów.
Wszyscy uczestnicy, a byli wśród nich uczniowie klas 8 i 7 spisali się na medal. Największe gratulacje należą się Maciejowi Chełkowskiemu, który zdobył aż 12 na 15 możliwych punktów, Jędrzejowi Kaczmarkowi- 10 punktów i Zofii Łukaszewskiej- 9 punktów. To tylko najlepsza trójka, ale każdy napisał na poziomie, który plasuje naszą szkołę w wynikach powyżej średniej województwa i Polski.

Zadania testowe były takie same dla uczniów szkoły podstawowej i gmnazjum. Tym bardziej możemy być zadowoleni z tych osiągnięć. Każdy z nich ma szansę przejść do etapu wojewódzkiego, o czym zdecyduje suma punktów z części testowej i korespondencyjnej. Trzymamy kciuki, tym bardziej że finaliści konkursu mają zapewniony wstęp do wybranej szkoły średniej. Wszystkich zainteresowanych odsyłamy na stronę organizatora (https://www.omj.edu.pl/), gdzie można znaleźć zadania z testu i części korespondencyjnej.

Mnie jako nauczyciela matematyki cieszą, nie tyle wspaniałe wyniki, ale fakt, że uczestnictwo w konkursie o tak wysokim poziomie merytorycznym pozwala wejść na wyższy poziom abstrakcji matematycznej. Jestem ogromnie dumna, że strach nie zblokował udziału uczniów. Życzę odwagi w kolejnych zmaganiach.

 

 

 

Emilia Turowska