Alternative flash content

Requirements

 • image
 • 1940
 • projekt unijny
 • image
 • Nasz Partner
 • projekt1
 • Rodzina szkół im. Jana Pawła II
 • Jan Paweł II
 • projekt2
 • image
 • Szlachetna paczka
 • Bezpieczna szkoła

Licznik odwiedzin

008468361
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Zeszły tydzień
Ten miesiąc
Zeszły miesiąc
Od początku
2715
3919
28664
8411378
95706
121609
8468361

Aktualności

Propozycja na ferie zimowe

Obóz narciarski z wycieczką do Pragi

Organizator: Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Łochowie.

Miejsce: Pisarzowice gmina Kamienna Góra w Rudawach Janowickich będących częścią Sudetów Zachodnich /352 km od Bydgoszczy/.

Termin: 20-27 stycznia 2019 roku /drugi tydzień ferii zimowych/.

Cena:1490 zł obejmuje: transport - przejazd pociągiem z Bydgoszczy do Wrocławia i autobusem z Wrocławia do Pisarzowic, wyżywienie /7 śniadań, 6 obiadów, 6 kolacji, drugie śniadanie na stoku – bułka z gorącą herbatą, suchy prowiant na drogę powrotną, prowiant na wycieczkę do Pragi/, 7 noclegów, wypożyczenie sprzętu narciarskiego /buty, narty, kijki, kask/, 24 godziny lekcji jazdy na nartach z instruktorem – po 4 godziny dziennie w grupach według stopnia zaawansowania, 5-cio dniowy karnet na wyciąg w Stacji Narciarskiej Czarnów. Dodatkowo 450 koron czeskich na bilet metro, posiłek, pamiątki, wejście na Małą Wieżę Eiffla.

Program obozu poza nauką jazdy na nartach:

 1. Wycieczka do Pragi w czwartek 24.01.2019 roku.
 2. Wyjazd do Term Cieplickich w Jeleniej Górze.
 3. Wyjazd na basen w Hotelu Gołębiewski w Karpaczu.
 4. Wycieczka do Karpacza do „Karkonoskich tajemnic”.
 5. Wycieczka niespodzianka.

 

Zakwaterowanie: Gościniec Rudawski w Pisarzowicach. Pokoje 2, 3, 4, ewent. 5-cio osobowe z łazienkami
/z ręcznikami/, tv, wi-fi.

Uczestnicy będą dowożeni do stacji narciarskiej Czarnów i odwożeni po zajęciach do miejsca zakwaterowania. Stacja znajduje się1,5 km od miejsca zakwaterowania i dysponuje wyciągiem orczykowym, sprzętem do sztucznego naśnieżania i ratrakowania, trzema trasami zjazdowymi: dwiema łatwymi – „widokową” - 800 m i „rodzinną” - 1000 m oraz trudną o nazwie „alpejska” – 700 m. Ładny górski krajobraz.

Obóz przeznaczony jest dla początkujących oraz doskonalących jazdę na nartach. Uczestnik musi mieć paszport.

Dodatkowych informacji udziela Mirosław Donarski, dyrektor Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Łochowie.

Deklaracje udziału w obozie z wpłatą zaliczki w wysokości 250 zł przyjmowane będą w sekretariacie szkoły do środy 14 listopada br. włącznie. Decyduje kolejność zgłoszeń. Pierwszeństwo mają uczniowie, których rodzice zarezerwowali miejsce. W obozie mogą uczestniczyć uczniowie innych szkół. Uczniowie Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Łochowie mają pierwszeństwo.

Liczba miejsc – 28.

Organizator zastrzega że:
rezygnacja z obozu narciarskiego po wpłaceniu zaliczki łączy się z koniecznością znalezienia osoby zastępującej lub utratą wpłaconej zaliczki; w przypadku braku dostatecznej liczby chętnych obóz się nie odbędzie a wpłacone zaliczki zostaną zwrócone; organizator nie ma możliwości wystawienia faktury VAT; organizator na prośbę rodziców wydaje zaświadczenia o zakwalifikowaniu dziecka na obóz lub udziale dziecka w obozie.

Deklaracja udziału - POBIERZ