Alternative flash content

Requirements

 • Szlachetna paczka
 • image
 • 1940
 • projekt unijny
 • projekt1
 • Jan Paweł II
 • Nasz Partner
 • Rodzina szkół im. Jana Pawła II
 • image
 • image
 • projekt2
 • Bezpieczna szkoła

Licznik odwiedzin

008611286
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Zeszły tydzień
Ten miesiąc
Zeszły miesiąc
Od początku
4548
7644
23965
8554002
113448
125183
8611286

Aktualności

Mistrzostwa Powiatu w Mini Piłce Ręcznej

8 listopada 2018 roku w naszej szkole odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Mini Piłce Ręcznej dziewcząt. Do Łochowa przyjechały  zespoły z Dobrcza, Maksymilianowa oraz zeszłoroczne Mistrzynie Powiatu -Dąbrowa Chełmińska.  Rozgrywki odbywały się systemem każdy z każdym. Pierwszy mecz rozegrało Łochowo z Dobrczem i odniosło swoje pierwsze zwycięstwo. Później nastąpiło kolejne zwycięstwo z Maksymilianowem.

Ostatni mecz, z takim samym bilansem zwycięstw miała Dąbrowa Chełmińska, dlatego to spotkanie było finałem gry o Mistrzostwo Powiatu. Walka była bardzo emocjonująca i bardzo zacięta. Ostatecznie wygrało Łochowo 6:4 i zdobyło pierwsze w historii szkoły Mistrzostwo Powiatu Bydgoskiego w Mini Piłce Ręcznej Dziewcząt .Nasze zawodniczki zasłużyły sobie na to zwycięstwo swoją ciężką pracą i zaangażowaniem. Tym samym awansowały do ćwierćfinału wojewódzkiego, którego dnia 21 listopada były gospodyniami. Niestety pech chciał, że jedna z naszych zawodniczek z pierwszego składu uległa w tym czasie kontuzji. Zespół jednak wystąpił w ćwierćfinale i choć w osłabionym składzie zespół grał na miarę swoich możliwości. Łochowo w ćwierćfinale odniosło jedną porażkę i jedno zwycięstwo co ostatecznie dało dziewczętom 3 miejsce na ćwierćfinale oraz VII MIEJSCE w województwie kujawsko-pomorskim w mini piłce ręcznej.


Skład zespołu:
Martyna Kubiak
Karolina Szerws
Zuzanna Sobczak
Angelika Jankowska
Oliwia Kostrzewa
Marika Jankowska
Nadia Kłobukowska
Martyna Sulecka
Katarzyna Rozbicka
Kamila Kornowska
Aleksandra Młynarek

Serdecznie gratuluję i życzę Wam dalszych sukcesów- Dla mnie jesteście zawsze najlepsze.


Ze sportowym Pozdrowieniem
trener zespołu Anna Miklas