Alternative flash content

Requirements

 • Nasz Partner
 • image
 • image
 • Jan Paweł II
 • Szlachetna paczka
 • 1940
 • image
 • Rodzina szkół im. Jana Pawła II
 • Bezpieczna szkoła
 • projekt1
 • projekt unijny
 • projekt2

Licznik odwiedzin

009199432
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Zeszły tydzień
Ten miesiąc
Zeszły miesiąc
Od początku
1315
4667
26219
9136580
108633
129719
9199432

Aktualności

Poznajemy Turcję

9.01. 2019r. w świetlicy szkolnej, w ramach współpracy z Instytutem Geografii Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, odbyły się zajęcia krajoznawcze o Turcji z udziałem studentów z tegoż kraju, którzy przez cały semestr edukowali się na wspomnianym wydziale.

Studenci wspierani przez pracownika naukowego UKW – panią dr Hannę Michniewicz-Ankiersztajn przybliżali nam wiedzę z historii, geografii, turystyki i kultury Turcji. Próbowaliśmy się również nauczyć kilka słów po turecku. Był to równocześnie czas na przypomnienie sobie języka angielskiego, gdyż w takim języku komunikowali się studenci z nami.

Jesteśmy wdzięczny za poświęcony nam czas i dużą dawkę wiedzy, która została nam przekazana. Studentom dziękujemy za odwagę i serdeczną atmosferę.

Życzymy samych miłych wspomnień z naszego regionu i kraju.