Alternative flash content

Requirements

 • projekt2
 • Szlachetna paczka
 • Nasz Partner
 • projekt1
 • 1940
 • Bezpieczna szkoła
 • image
 • image
 • projekt unijny
 • image
 • Rodzina szkół im. Jana Pawła II
 • Jan Paweł II

Licznik odwiedzin

008611299
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Zeszły tydzień
Ten miesiąc
Zeszły miesiąc
Od początku
4561
7644
23978
8554002
113461
125183
8611299

Aktualności

Poznajemy Turcję

9.01. 2019r. w świetlicy szkolnej, w ramach współpracy z Instytutem Geografii Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, odbyły się zajęcia krajoznawcze o Turcji z udziałem studentów z tegoż kraju, którzy przez cały semestr edukowali się na wspomnianym wydziale.

Studenci wspierani przez pracownika naukowego UKW – panią dr Hannę Michniewicz-Ankiersztajn przybliżali nam wiedzę z historii, geografii, turystyki i kultury Turcji. Próbowaliśmy się również nauczyć kilka słów po turecku. Był to równocześnie czas na przypomnienie sobie języka angielskiego, gdyż w takim języku komunikowali się studenci z nami.

Jesteśmy wdzięczny za poświęcony nam czas i dużą dawkę wiedzy, która została nam przekazana. Studentom dziękujemy za odwagę i serdeczną atmosferę.

Życzymy samych miłych wspomnień z naszego regionu i kraju.