Alternative flash content

Requirements

 • projekt1
 • image
 • image
 • projekt2
 • Nasz Partner
 • 1940
 • Rodzina szkół im. Jana Pawła II
 • Jan Paweł II
 • Bezpieczna szkoła
 • image
 • projekt unijny
 • Szlachetna paczka

Licznik odwiedzin

008761687
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Zeszły tydzień
Ten miesiąc
Zeszły miesiąc
Od początku
893
5482
21096
8700002
120773
143076
8761687

Aktualności

Sportowa szkoła w Łochowie!

Zajęcie trzeciego miejsca w rywalizacji szkól podstawowych z całego województwa, to jeden z największych sukcesów sportowych uczniów Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Łochowie.

Skład drużyny: Witold Kaczmarek, Sebastian Hibner, Mateusz Grajek, Aleksander Hibner, Krzysztof Korach, Szymon Tomaszewski, Wiktor Ćwik, Kacper Belt, Kacper Winiarski, Szymon Rataj, trener - Andrzej Izdebski.

12 marca reprezentacja naszej szkoły uczestniczyła w zawodach finałowych Igrzysk Dzieci w mini piłce siatkowej chłopców. Zawody rozegrano w Grudziądzu, gospodarzem była Szkoła Podstawowa nr 21 w Gudziądzu (Koset Grudziądz). O medale rywalizowały również Szkoła Podstawowa nr 5 w Grudziądzu (Stal Grudziądz), Szkoła Podstawowa Nr 60 w Bydgoszczy (Chemik Bydgoszcz).Turniej był niezwykle emocjonujący, do ostatniego seta toczyła się walka o miejsce na podium.

Nasza drużyna pokonała 2 : 1 SP nr 5 w Grudziądzu i uległa gospodarzom 1 : 2. Wyniki te pozwoliły na zajęcie trzeciego miejsca i zdobycie brązowych medali. Na wcześniejszych etapach reprezentanci szkoły w Łochowie zostali najlepsi w Gminie Białe Błota. Kolejnym etapem było Mistrzostwo Powiatu Bydgoskiego, w zawodach tych pokonali mistrzów gmin – Szkoły Podstawowe z Osielska, Ostromecka, Nowej Wsi Wielkiej i Borówna. Następnym etapem był ćwierćfinał wojewódzki. Na tych zawodach drużyna z Łochowa pokonała najlepsze szkoły z powiatów: nakielskiego (Szkoła Podstawowa nr 3 w Nakle), sępoleńskiego (Szkoła Podstawowa nr 2 w Więcborku), żnińskiego ( Szkoła Podstawowa w Piechcinie). W półfinale wojewódzkim ulegliśmy Szkole Podstawowej nr 60 z Bydgoszczy i pokonaliśmy Szkołę Podstawową z Cekcyna.

Końcowy efekt, to wielomiesięczna, systematyczna praca na lekcjach wf oraz dodatkowych zajęciach sportowych, które odbywają się w szkole w Łochowie. To również wyjazdy na zawody szkolne, turnieje sportowe o zasięgu wojewódzkim i ogólnopolskim.

Wszyscy chłopcy startujący w mini piłkce siatkowej, w grudniu 2018 roku zdobyli również srebrne medale w szkolnych rozgrywkach w mini piłce ręcznej. Troje finalistów: Sebastian Hibner, Witold Kaczmarek i Aleksander Hibner już 30 marca w Bydgoszczy będzie mogło spróbować swych sił w naborze do siatkarskiej kadry wojewódzkiej rocznika 2006.

Gratulacje!!!
Andrzej Izdebski