Alternative flash content

Requirements

 • image
 • image
 • projekt2
 • image
 • Bezpieczna szkoła
 • projekt unijny
 • projekt1
 • Nasz Partner
 • 1940
 • Jan Paweł II
 • Szlachetna paczka
 • Rodzina szkół im. Jana Pawła II

Licznik odwiedzin

009039374
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Zeszły tydzień
Ten miesiąc
Zeszły miesiąc
Od początku
1433
2865
14860
8989412
78294
155509
9039374

Aktualności

Szanowni Rodzice oraz Uczniowie!

W związku z trwającym sporem zbiorowym pomiędzy związkami zawodowymi, reprezentującymi interesy pracowników oświaty, a dyrekcjami szkół w całym kraju, dyrektor Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Łochowie z przykrością informuje, że w przypadku niewypracowania porozumienia na szczeblu krajowym oraz przystąpienia przez związki zawodowe do akcji strajkowej szkoła nie będzie miała możliwości zapewnienia opieki nad dziećmi. Nie będzie też dowożenia. 
Wciąż mamy nadzieję, że prace nad porozumieniem zakończą się sukcesem i do akcji strajkowej nie dojdzie. Niemniej prosimy Państwa o przygotowanie się do w/w ewentualności i zapewnienie dzieciom opieki w dniach planowanego strajku.
Zgodnie z pismami, które wpłynęły do szkoły od związków zawodowych, początek strajku zaplanowany jest na poniedziałek 8 kwietnia 2019 roku. Nie został określony czas trwania akcji strajkowej.
Jeżeli sytuacja ulegnie zmianie niezwłocznie Państwa poinformuję. Proszę jednocześnie o śledzenie informacji na stronie internetowej szkoły oraz e-dzienniku.

Mirosław Donarski
Dyrektor
Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II
w Łochowie