Alternative flash content

Requirements

 • projekt2
 • image
 • image
 • image
 • Nasz Partner
 • 1940
 • Rodzina szkół im. Jana Pawła II
 • Bezpieczna szkoła
 • projekt1
 • projekt unijny
 • Szlachetna paczka
 • Jan Paweł II

Licznik odwiedzin

009166601
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Zeszły tydzień
Ten miesiąc
Zeszły miesiąc
Od początku
7343
3971
30021
9106925
75802
129719
9166601

Aktualności

Zbliża się święto szkoły ...

Prośba o dofinansowanie

Człowiek nie może żyć bez miłości.
Pozostaje dla siebie istotą niezrozumiałą,
jego życie jest pozbawione sensu,
jeśli nie objawi mu się Miłość,
jeśli nie spotka się z Miłością.
(Jan Paweł II)

Patronem naszej szkoły jest Jan Paweł II – to ogromny zaszczyt dla nas.
Chcielibyśmy zauważyć, że ten rok jest też wyjątkowo szczególny, właśnie mija 40 lat od pierwszej pielgrzymki Jana Pawła II do Polski, 20 lat od wizyty Jana Pawła II w Bydgoszczy.
Dla naszej Placówki również - 18 maja 1999 nadano jej imię Jana Pawła II.
Nie będziemy ukrywali, że to olbrzymia odpowiedzialność, nosić imię tak wielkiego Polaka, dlatego też i rocznica, którą właśnie będziemy obchodzić jest dla nas wielkim wyzwaniem.
Zwracamy się do Państwa z uprzejmą prośbą o rozważenie możliwości dotacji na modernizację Izby Pamięci w naszej szkole, której otwarcie planujemy na 17 maja 2019 roku. To niezwykłe przedsięwzięcie, pokazujące wielkość Karola Wojtyły jako Papieża, ale przede wszystkim jako człowieka. 

Dlaczego warto nas wesprzeć?

Również Państwo możecie skorzystać z niepowtarzalnej okazji i włączyć się w tę niecodzienną inicjatywę. Dotychczas nikt nie przedstawił historii życia papieża Polaka łącząc aspekt edukacyjny, historyczny z zabawą. Sala nie tylko będzie doskonałą promocja naszej szkoły, ale również gminy, powiatu, a nawet województwa, które również obrało Jana Pawła II na swojego patrona. Chcemy, aby sala była dostępna dla wszystkich bez względu na wiek. Dzieciom pozwoli zrozumieć na czym polega wielkość papieża Polaka, a dorosłych zabierze w sentymentalną podróż do czasów młodości.
W realizację tego innowacyjnego przedsięwzięcia wkładamy własne siły i środki, lecz chcąc by sala spełniała swe zadanie musimy ponieść znaczne koszty (około 30 tysięcy złotych).
Liczymy na Państwa wsparcie.
Dlatego też zwracamy się z uprzejmą prośbą o wsparcie naszego przedsięwzięcia w postaci środków pieniężnych.
Wszystkim darczyńcom, którzy przekażą na rzecz naszego przedsięwzięcia przynajmniej 300 zł podarujemy medal jubileuszowy odlany w brązie przez artystę rzeźbiarza Zbigniewa Dolskiego w limitowanej ilości 100 sztuk.

Na co przeznaczymy dofinansowanie:
Na wyposażenie i remont Sali Interaktywnej: U Lolka – poznaj postać Karola Wojtyły, Jana Pawła II, w której uczniowie i nie tylko, poznają poprzez rozwiązywanie najważniejsze wydarzenia z jego życia od Wadowic po Watykan (zagadki logiczne, manualne, wykorzystujące technologię informacyjną).
Wierzymy, że pomoc Państwa umożliwi zrealizowanie zamierzonych inicjatyw i będzie wkładem w rozwój i edukację następnych pokoleń .

Mirosław Donarski
Dyrektor
Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Łochowie


Dane do przelewu:
Nr rachunku bankowego : Konto szkoły
nr 97814210200406342920000006 z dopiskiem „Jubileusz”