Alternative flash content

Requirements

 • Nasz Partner
 • 1940
 • Bezpieczna szkoła
 • Jan Paweł II
 • Szlachetna paczka
 • image
 • image
 • Rodzina szkół im. Jana Pawła II
 • image
 • projekt1
 • projekt unijny
 • projekt2

Licznik odwiedzin

009166622
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Zeszły tydzień
Ten miesiąc
Zeszły miesiąc
Od początku
7364
3971
30042
9106925
75823
129719
9166622

Aktualności

MISTRZYNIE POWIATU BYDGOSKIEGO W PIŁCE NOŻNEJ

MISTRZYNIE POWIATU BYDGOSKIEGO W PIŁCE NOŻNEJ DZIEWCZĄT ZESPÓŁ SP ŁOCHOWO
9 maja 2019 r. na boisku Orlik przy Szkole Podstawowej nr 1 w Solcu Kujawskim rozegrano Mistrzostwa Powiatu Bydgoskiego w piłce nożnej dziewcząt w ramach Igrzysk Dzieci (roczniki 2006 i młodsze). W zawodach wzięło udział 5 drużyn, najlepszych w swoich gminach, które zagrały systemem „każdy z każdym”.

  Zwycięsko z rywalizacji wyszły bezapelacyjnie uczennice z Łochowa, które tym samym zdobyły tytuł Mistrzyń Powiatu Bydgoskiego oraz prawo występu w ćwierćfinałach wojewódzkich, którego i tak są gospodarzami co zawdzięczają wygranego ćwierćfinału w zeszłym roku w Inowrocławiu. Nasz zespół nie straciła ani jednej bramki, a zdobył ich w sumie 37.Brawa dla całej drużyny i strzelców bramek Martyny Kubiak, Karoliny Szews i Nadii Kłobukowskiej. Tym samym Zespół z Łochowa zgarnął w tym roku wszystkie Mistrzostwa Powiatu z gier zespołowych i jest to najlepszy wynik w historii szkoły.


Gratulacje dla całego zespołu w składzie:
Martyna Kubiak
Karolina Szews
Nadia Kłobukowska
Angelika Jankowska
Marika Jankowska
Oliwia Kostrzewa
Zuzanna Sobczak
Aleksandra Kranz

Ze sportowym pozdrowieniem
trener Anna Miklas