Alternative flash content

Requirements

 • 1940
 • Jan Paweł II
 • projekt unijny
 • image
 • image
 • Rodzina szkół im. Jana Pawła II
 • Szlachetna paczka
 • Nasz Partner
 • projekt1
 • image
 • Bezpieczna szkoła
 • projekt2

Licznik odwiedzin

009166621
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Zeszły tydzień
Ten miesiąc
Zeszły miesiąc
Od początku
7363
3971
30041
9106925
75822
129719
9166621

Aktualności

Relacja z wycieczki klas 7b i c

W dniach 6-8 maja 2019 r. uczniowie klas 7b i 7c uczestniczyli w wycieczce klasowej do Łeby i okolic. Pierwszego dnia mieli możliwość zobaczenia akweduktu i dwóch krzyżujących się rzek w Fojutowie. Następnie weszli na górę Rowokół która znajduje się 115 m n.p.m. Wieczorem odbyła się dyskoteka.

Drugiego dnia spacerowali po polskiej Saharze (wydmy). Na wydmach panowały zmienne warunki atmosferyczne było słońce, deszcz i grad. Spacer zakończył się wejściem na latarnię morską w Czołpinie gdzie można było podziwiać piękne nadmorskie widoki. Kolejną atrakcją na wycieczce był udział w zajęciach edukacyjnych na terenie labiryntu znajdującego się w Łebie. Ostatniego dnia uczniowie zwiedzili Sea Park w Sarbsku gdzie m.in. obserwowali pokazy akrobatyczne z udziałem fok oraz wspólnie zjedli lody.

Opiekunami na wycieczce byli: p. Krzysztof Dolata, p. Daria Makowska, p. Aneta Pindel-Ratajczak