Alternative flash content

Requirements

 • projekt2
 • Rodzina szkół im. Jana Pawła II
 • Szlachetna paczka
 • projekt1
 • Nasz Partner
 • image
 • image
 • 1940
 • Bezpieczna szkoła
 • Jan Paweł II
 • projekt unijny
 • image

Licznik odwiedzin

009674635
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Zeszły tydzień
Ten miesiąc
Zeszły miesiąc
Od początku
1348
5648
6996
9615974
198413
221227
9674635

Aktualności

Półkolonie letnie 2019 - zaczynamy!

W poniedziałek 15 lipca rozpoczynamy zajęcia w ramach tegorocznych półkolonii letnich. Lista uczestników z podziałem na grupy znajduje się w szkole w holu, przy wejściu głównym. Tamże znajduje się program półkolonii, harmonogram dnia i obowiązujące podczas zajęć regulaminy. Pierwszego dnia grupa I, II i III wyjeżdża na plażę do Chmielnik, pozostałe grupy mają zajęcia z wychowawcą w szkole oraz zajęcia szachowe z instruktorem. Po zajęciach programowych obiad.

Zmiana programu

Uwaga zmiana programu!!! Polega ona na zamianie zajęć w czwartki dla grup I, II i III oraz w piątki dla IV, V i VI. Poniżej program aktualny. Kino będzie więc w 1 tygodniu, a drugi wyjazd do Chmielnik w 2.

Program półkolonii do pobrania

Dzieci każdego dnia spotykają się z wychowawcą przy wyznaczonych salach.

Na zajęcia zabieramy: mały plecak, a w nim butelkę wody, czapkę, okulary przeciwsłoneczne i ... dobry humor, na plażę strój kąpielowy i ręcznik. W przypadku pogorszenia aury kurtkę przeciwdeszczową.

Możliwe są zmiany w programie, jeśli nastąpią wychowawca poinformuje o tym dzieci i rodziców.

Dobrego wypoczynku!

Mirosław Donarski - kierownik półkolonii