Alternative flash content

Requirements

Pasek przesuwany

 • Rodzina szkół im. Jana Pawła II
 • projekt1
 • Szlachetna paczka
 • image
 • projekt2
 • image
 • image
 • 1940
 • Jan Paweł II
 • Nasz Partner
 • Bezpieczna szkoła
 • projekt unijny

Licznik odwiedzin

009815521
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Zeszły tydzień
Ten miesiąc
Zeszły miesiąc
Od początku
3638
4950
23638
9749958
84221
255078
9815521

Aktualności

PASOWANIE PIERWSZOKLASISTÓW

Dnia 17 października 2019r. w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Łochowie odbyła się uroczystość ślubowania i pasowania pierwszoklasistów. Do ślubowania przystąpiło 5 klas pierwszych, łącznie 96 uczniów. Ten dzień zapewne na długo pozostanie w pamięci najmłodszym. Wychowawcy przygotowali wiele atrakcji. Pierwszą z nich był wyjazd do Multikina w Bydgoszczy na film pt.” O Yeti!”, który bardzo przypadł nam do gustu.

O godzinie 17.30 odbyła się uroczystość, na którą przybyło wielu zaproszonych gości, rodzice i dziadkowie głównych bohaterów wieczoru. Uczniowie wraz z wychowawcami długo przygotowywali się do tego dnia, tak by wszystko było dopięte na ostatni guzik. Scenariusz uroczystości opracowała pani Mirosława Grzelka. Motywem przewodnim był komputer, a w szczególności jego zalety i konsekwencje z nadmiernego korzystania. Motto, które miejmy nadzieję, że będzie praktykowane przez naszych uczniów brzmiało: „Komputer i internet świetna rzecz, ale prawdziwego przyjaciela-człowieka trzeba mieć!”. Scenariusz został przygotowany w oparciu o jedno z podstawowych kierunków realizacji polityki oświatowej państwa w roku szkolnym 2019/2020 – „Rozwijanie kreatywności, przedsiębiorczości i kompetencji cyfrowych uczniów, w tym bezpieczne i celowe wykorzystywanie technologii informacyjno-komunikacyjnych w realizacji podstawy programowej kształcenia ogólnego”. Bardzo dziękujemy gościom za przybycie i uczestniczenie z dziećmi w tak ważnym dla nich dniu w szkolnej społeczności. Dziękujemy także za prezenty i słodkie upominki!


Opracowała
Barbara Kędzierska