Alternative flash content

Requirements

 • Nasz Partner
 • projekt2
 • Bezpieczna szkoła
 • Jan Paweł II
 • projekt1
 • image
 • Rodzina szkół im. Jana Pawła II
 • 1940
 • Szlachetna paczka
 • projekt unijny
 • image
 • image

Licznik odwiedzin

011149751
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Zeszły tydzień
Ten miesiąc
Zeszły miesiąc
Od początku
2786
8713
11499
11078795
11499
225730
11149751

Aktualności

PASOWANIE PIERWSZOKLASISTÓW

Dnia 17 października 2019r. w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Łochowie odbyła się uroczystość ślubowania i pasowania pierwszoklasistów. Do ślubowania przystąpiło 5 klas pierwszych, łącznie 96 uczniów. Ten dzień zapewne na długo pozostanie w pamięci najmłodszym. Wychowawcy przygotowali wiele atrakcji. Pierwszą z nich był wyjazd do Multikina w Bydgoszczy na film pt.” O Yeti!”, który bardzo przypadł nam do gustu.

O godzinie 17.30 odbyła się uroczystość, na którą przybyło wielu zaproszonych gości, rodzice i dziadkowie głównych bohaterów wieczoru. Uczniowie wraz z wychowawcami długo przygotowywali się do tego dnia, tak by wszystko było dopięte na ostatni guzik. Scenariusz uroczystości opracowała pani Mirosława Grzelka. Motywem przewodnim był komputer, a w szczególności jego zalety i konsekwencje z nadmiernego korzystania. Motto, które miejmy nadzieję, że będzie praktykowane przez naszych uczniów brzmiało: „Komputer i internet świetna rzecz, ale prawdziwego przyjaciela-człowieka trzeba mieć!”. Scenariusz został przygotowany w oparciu o jedno z podstawowych kierunków realizacji polityki oświatowej państwa w roku szkolnym 2019/2020 – „Rozwijanie kreatywności, przedsiębiorczości i kompetencji cyfrowych uczniów, w tym bezpieczne i celowe wykorzystywanie technologii informacyjno-komunikacyjnych w realizacji podstawy programowej kształcenia ogólnego”. Bardzo dziękujemy gościom za przybycie i uczestniczenie z dziećmi w tak ważnym dla nich dniu w szkolnej społeczności. Dziękujemy także za prezenty i słodkie upominki!


Opracowała
Barbara Kędzierska