Alternative flash content

Requirements

 • Jan Paweł II
 • Bezpieczna szkoła
 • image
 • image
 • projekt2
 • Szlachetna paczka
 • Nasz Partner
 • projekt unijny
 • 1940
 • projekt1
 • Rodzina szkół im. Jana Pawła II
 • image

Licznik odwiedzin

011149201
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Zeszły tydzień
Ten miesiąc
Zeszły miesiąc
Od początku
2236
8713
10949
11078795
10949
225730
11149201

Aktualności

Obóz narciarski - luty 2020

Organizator: Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Łochowie.

Miejsce: Pisarzowice gmina Kamienna Góra w Rudawach Janowickich będących częścią Sudetów Zachodnich.

Termin: 2-9 lutego 2020 roku /drugi tydzień ferii zimowych/.

Cena: 1650 zł obejmuje: transport - przejazd pociągiem z Bydgoszczy do Wrocławia i autobusem z Wrocławia do Pisarzowic, wyżywienie /7 śniadań, 6 obiadów, 6 kolacji, drugie śniadanie na stoku – bułka z gorącą herbatą, suchy prowiant na drogę powrotną, 7 noclegów, wypożyczenie sprzętu narciarskiego /buty, narty, kijki, kask/, 24 godziny lekcji jazdy na nartach z instruktorem – po 4 godziny dziennie w grupach według stopnia zaawansowania, 6-cio dniowy karnet na wyciąg w Stacji Narciarskiej Czarnów.

Program obozu poza nauką jazdy na nartach:

 1. Wyjazd do Term Cieplickich w Jeleniej Górze.
 2. Wycieczka do Piechowic – zwiedzanie huty szkła „Julia” - nowość.
 3. Wycieczka do Kowar - „Kopalnia uranu Liczyrzepa”.
 4. Wycieczka do Dobkowa - zwiedzanie Sudeckiej Zagrody Edukacyjnej - nowość.
 5. Zwiedzanie podziemi w Kamiennej Górze – Projekt ARADO.

 

Zakwaterowanie: Gościniec Rudawski w Pisarzowicach. Pokoje 2, 3, 4, ewent. 5-cio osobowe z łazienkami /z ręcznikami/, tv, wi-fi.

Uczestnicy będą dowożeni do stacji narciarskiej Czarnów i odwożeni po zajęciach do miejsca zakwaterowania. Stacja znajduje się 1,5 km od miejsca zakwaterowania i dysponuje wyciągiem orczykowym, sprzętem do sztucznego naśnieżania i ratrakowania, trzema trasami zjazdowymi: dwiema łatwymi – „widokową” - 800 m i „rodzinną” - 1000 m oraz trudną o nazwie „alpejska” – 700 m. Ładny górski krajobraz.

Obóz przeznaczony jest dla początkujących oraz doskonalących jazdę na nartach. Uczestnik musi mieć paszport /alternatywny program: wycieczka do Drezna/.

Dodatkowych informacji udziela Mirosław Donarski, dyrektor Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Łochowie.

Deklaracje udziału w obozie z wpłatą zaliczki w wysokości 250 zł przyjmowane będą w sekretariacie szkoły do środy 14 listopada br. włącznie. Decyduje kolejność zgłoszeń. Pierwszeństwo mają uczniowie, których rodzice zarezerwowali już miejsce. W obozie mogą uczestniczyć uczniowie innych szkół. Uczniowie Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Łochowie mają pierwszeństwo.

Liczba miejsc – 26.

Organizator zastrzega że:

rezygnacja z obozu narciarskiego po wpłaceniu zaliczki łączy się z koniecznością znalezienia osoby zastępującej lub utratą wpłaconej zaliczki; w przypadku braku dostatecznej liczby chętnych obóz się nie odbędzie a wpłacone zaliczki zostaną zwrócone; organizator nie ma możliwości wystawienia faktury VAT; organizator na prośbę rodziców wydaje zaświadczenia o zakwalifikowaniu dziecka na obóz lub udziale dziecka w obozie.

Deklaracja udziału - POBIERZ