Alternative flash content

Requirements

 • Bezpieczna szkoła
 • projekt unijny
 • Szlachetna paczka
 • Nasz Partner
 • Jan Paweł II
 • projekt1
 • 1940
 • image
 • Rodzina szkół im. Jana Pawła II
 • image
 • image
 • projekt2

Licznik odwiedzin

012280326
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Zeszły tydzień
Ten miesiąc
Zeszły miesiąc
Od początku
6113
51627
68492
12152947
307357
325363
12280326

Aktualności

Spacer w lesie ścieżką edukacyjną

Jesienna akcja zbierania kasztanów i żołędzi, jak  i konkurs klas II , nie zakończyły się na październikowym rozdaniu nagród , ale miały swoje przedłużenie w styczniowych zajęciach  w terenie.


Zwycięska klasa IIa wraz z wychowawczynią p. Julią Jankowską- Wudniak  i p. wice dyrektor Anną Podgórską  uczestniczyła,  w spacerze edukacyjnym leśną ścieżką dydaktyczną.  Dzieci obcowały z przyrodą ,  zaznajomiły się z tablicami informacyjno-edukacyjnymi, tropiły ślady dzików, zobaczyły i dowiedziały się jak wygląda pojnik. Do zajęć w terenie zaproszony został p. leśniczy Tomasz Falgowski, który podzielił się z uczestnikami swoją wiedzą na temat łochowskich lasów.  W paśniku  dzieci zostawiły przyniesione przez siebie przysmaki dla zwierząt i umówiły się z panem leśniczym na kolejną akcję dokarmiania zwierząt.