Alternative flash content

Requirements

 • projekt1
 • image
 • projekt unijny
 • image
 • Bezpieczna szkoła
 • Rodzina szkół im. Jana Pawła II
 • Szlachetna paczka
 • projekt2
 • Nasz Partner
 • image
 • 1940
 • Jan Paweł II

Licznik odwiedzin

012279335
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Zeszły tydzień
Ten miesiąc
Zeszły miesiąc
Od początku
5122
51627
67501
12152947
306366
325363
12279335

Aktualności

Stop uzależnieniom

Dnia 23 stycznia 2020 roku odbyło się spotkanie w naszej szkole z panem policjantem mł. asp. Rafałem Wohlfeil na temat "Stop uzależnieniom" w ramach programu organizowanego przez Studium Prawa w Warszawie. Pani psycholog Sylwia Suwała wstępnie wprowadziła zgromadzonych rodziców i nauczycieli w tematykę uzależnień behawioralnych takich jak: telefon, internet, komputer.

A Pan mł asp. Rafał Wohlfeil przybliżył w jaki sposób dzieci tłumaczą obecność różnych substancji znalezionych przy sobie oraz jakie mają sposoby na ich ukrycie. Zgromadzeni zostali zapoznani z najbardziej powszechnymi używkami krążącymi wśród naszych dzieci i różnymi akcesoriami im towarzyszącymi. Spotkanie zaliczam do udanych. Uważajmy na nasze dzieci! Muszą być bezpieczne w sieci oraz w najbliższym otoczeniu.

W ten sam dzień odbyła sie również profilaktyka klas siódmych i ósmych dotycząca "CYBERPRZEMOCY". Zajęcia z uczniami prowadził Pan fukncjonariusz mł.asp. Rafał Wohlfeil.

pedagog Natalia Maciejewska