Alternative flash content

Requirements

Pasek przesuwany

 • Jan Paweł II
 • image
 • projekt unijny
 • image
 • Rodzina szkół im. Jana Pawła II
 • Nasz Partner
 • Szlachetna paczka
 • projekt2
 • Bezpieczna szkoła
 • projekt1
 • image
 • 1940

Licznik odwiedzin

010401695
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Zeszły tydzień
Ten miesiąc
Zeszły miesiąc
Od początku
5362
7984
43652
10326913
82747
198898
10401695

Aktualności

Stop uzależnieniom

Dnia 23 stycznia 2020 roku odbyło się spotkanie w naszej szkole z panem policjantem mł. asp. Rafałem Wohlfeil na temat "Stop uzależnieniom" w ramach programu organizowanego przez Studium Prawa w Warszawie. Pani psycholog Sylwia Suwała wstępnie wprowadziła zgromadzonych rodziców i nauczycieli w tematykę uzależnień behawioralnych takich jak: telefon, internet, komputer.

A Pan mł asp. Rafał Wohlfeil przybliżył w jaki sposób dzieci tłumaczą obecność różnych substancji znalezionych przy sobie oraz jakie mają sposoby na ich ukrycie. Zgromadzeni zostali zapoznani z najbardziej powszechnymi używkami krążącymi wśród naszych dzieci i różnymi akcesoriami im towarzyszącymi. Spotkanie zaliczam do udanych. Uważajmy na nasze dzieci! Muszą być bezpieczne w sieci oraz w najbliższym otoczeniu.

W ten sam dzień odbyła sie również profilaktyka klas siódmych i ósmych dotycząca "CYBERPRZEMOCY". Zajęcia z uczniami prowadził Pan fukncjonariusz mł.asp. Rafał Wohlfeil.

pedagog Natalia Maciejewska