Alternative flash content

Requirements

Pasek przesuwany

 • Bezpieczna szkoła
 • image
 • projekt unijny
 • Nasz Partner
 • projekt2
 • projekt1
 • Jan Paweł II
 • image
 • Szlachetna paczka
 • image
 • 1940
 • Rodzina szkół im. Jana Pawła II

Licznik odwiedzin

011455655
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Zeszły tydzień
Ten miesiąc
Zeszły miesiąc
Od początku
968
9639
10607
11382430
56697
260706
11455655

Aktualności

#Zostań w domu film

BĄDŹ AKTYWNY NAWET W DOMU

Przygotowaliśmy dla Was projekt filmowy # Zostań w domu , który w całości zmontował uczeń naszej szkoły Adam Kamiński z klasy 8b. Film przedstawia sytuację z jaką muszą mierzyć się nauczyciele i uczniowie w czasie pandemii wirusa Covid-19, a mianowicie opuścić szkołę i uczyć się online - co w przypadku wychowania fizycznego łatwe nie jest :)

W filmie biorą udział uczennice nauczyciela wychowania fizycznego Anny Miklas. To właśnie ich kreatywność w wykonywaniu zadań sportowych na odległość była inspiracją do powstania tego filmu. Razem z nauczycielem świetlicy Lucyną Dabrowską-Włodek postanowiłyśmy zebrać te wszystkie prace i stworzyć taki projekt. Pani Lucyna była również inicjatorem zajęć fitness online, które do tej pory prowadzimy wspólnie. Mamy nadzieję, że ten film pokaże Wam , że żaden wirus nam ćwiczyć i trenować nie przeszkodzi, że społeczność uczniowska nawet na odległość potrafi być kreatywna, wesoła i zmotywowana do działania. Dziękujemy wszystkim uczniom i rodzicom za umożliwienie wykorzystania swoich filmików w projekcie. Ogromne podziękowania należą się również, dla Adama Kamińskiego za poświęcony czas nad montażem całości.

Anna Miklas