Alternative flash content

Requirements

Pasek przesuwany

  • image
  • Szlachetna paczka
  • Jan Paweł II
  • projekt2
  • image
  • Nasz Partner
  • image
  • 1940
  • Rodzina szkół im. Jana Pawła II
  • projekt1
  • projekt unijny
  • Bezpieczna szkoła

Licznik odwiedzin

009845448
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Zeszły tydzień
Ten miesiąc
Zeszły miesiąc
Od początku
2547
4617
20758
9791883
114148
255078
9845448

nauczycielskie dyżury

 

W ROKU SZKOLNYM 2019 / 2020

NAUCZYCIELE SĄ DO PAŃSTWA DYSPOZYCJI

W CZASIE DYŻURU:

 

1   BEHRENDT Małgorzata  URLOP  
2   BINIAŚ-KARABASZ Karolina  piątek  10:45-11:30
3   BŁASZAK Renata  URLOP  
4   BŁASZCZYK Agnieszka   środa   9.50 -10.35
5   BRAUN Józefa    
6   CHABECKA Joanna  piątek  10:45-11:30
7   CHROSTOWSKI Marcin  czwartek   9:40-10:35
8   CZARYCKA Julita  czwartek  11:50-12:35
9   DOLATA Krzysztof  piątek  11:50-12:35
10   DRAJKOPER Anna  czwartek  13:50-14:35
11   DUSZYŃSKA Ewa  środa   11:50-12:35
12   DYBOWSKA Aneta  wtorek   8:55-9:40
13   DYGASIEWICZ Joanna  piątek   9.50 do 10.35
14   DZIARNOWSKA Agnieszka  poniedziałek  11:00-11:45
15   EJANKOWSKA Joanna  poniedziałek  10:45-11:30
16   GOŁĄB Rita  poniedziałek  10:45-11:30
17   GORYŃSKA Katarzyna  URLOP  
18   GRUBICH-ŁYSAKOWSKA Alicja  poniedziałek  15:30-16:00
19   GRZELKA Anna  poniedziałek  12:55-13:40
20   GRZELKA Mirosława  środa  11:00-11:30
21   GRZESZCZAK Marta  URLOP  
22   GRZYWACZ Urszula  środa  11:50-12:35
23   HERNACKA Joanna  czwartek  12:55-13:40
24   IZDEBSKI Andrzej  poniedziałek  11:50-12:35
25   JANKOWSKA-WUDNIAK Julia  wtorek  10:45-11:30
26   KAMIŃSKA-SIEKIERSKA Emilia  wtorek  11:50-12:35
27   KARWOWSKA Julita  wtorek   9:00-9:30
28   KĘDZIERSKA Barbara  środa  11:50 -12:35
29   KIMPEL Aleksandra  czwartek  9:50-10:35
30   KLARKOWSKA-OCHIMOWSKA Angelika    
31   KOŁCON Agnieszka    
32   KSIĄŻKIEWICZ Piotr  poniedziałek   9:50-10:35
33   LEMAN-BŁAJDA Anna  URLOP  
34   MACHNIO Alicja  czwartek  10:45-11:30
35   MACIEJEWSKA Natalia  poniedziałek  11:00-11:30
36   MAKOWSKA Daria  poniedziałek   8:55-9:40
37   MATUSZCZAK Roman  środa  11.50 -12.35
38   MELENTIN-BOJANOWSKA Izabela  środa  11.50 -12.35
39   MICHOTA Dorota  środa  11:50-12:35
40   MIELCARZ-WIATR Ewelina  poniedziałek  10:45-11:30
41   MIKLAS Anna  czwartek  10:45-11:30
42   NALEŻYTA Dominika  poniedziałek  11.50 -12.35
43   NICIEJEWSKA Kamilla  wtorek   9:50-10:35
44   PIETRZYKOWSKA Ewa  wtorek  14:45-15:30
45   PINDEL-RATAJCZAK Aneta  piątek  13:50-14:35
46   PUZIO Grażyna  piątek   9:50-10:35
47   PYRZYK Bernard  środa  15:00-16:00
48   RAK Natalia  URLOP  
49   SAROMA-PALICKA Aleksandra    
50   SEMRAU Izabela  poniedziałek  13:50-14:35
51  ---  ---  ---
52   SOBIERAJSKA Danuta  wtorek  12:55-13:40
53   SOCHACZEWSKA Marta    
54   SPICA Aleksandra  poniedziałek   8:55-9:40
55   STANOWSKA-BAJLAK Renata  czwartek  11:50-12:30
56   STRAMEL Mirosław  poniedziałek   9:50-10:35
57   SZARAFIŃSKA-KAMIŃSKA Anna  poniedziałek  10:45-11:30
58   SZPERA Agnieszka  poniedziałek   9:50-10:35
59   SZULC Edyta    
60   ŚLĘZAK Milena  czwartek  12:00-12:45
61   ŚMIGIEL Anna    
62   TKACZYK-STRUK Kamila  piątek  12:55-13:40
63   TOBOLSKA Marzena  wtorek  10:45-11:30
64   TROCZYŃSKI Krzysztof    
65   TROJANEK Mikołaj  czwartek  11:50-12:35
66   TUROWSKA Emilia  czwartek  10:45-11:30
67   WAMKA Justyna  poniedziałek  10:45-11:30
68   WASZCZUK Sabina  poniedziałek  10:45-11:30
69   WICZYŃSKA Ewa  poniedziałek   9:50-10:35
70  ---  ---  ---
71   WIERZCHOŃ Iwona  czwartek  10:45-11:30
72   WIŚNIEWSKA Izabela  poniedziałek  10:45-11:30
73   WIŚNIEWSKA-NOWAK Jolanta    
74   ZATOŃ Bozena  czwartek  11:50-12:35
75   ZIÓŁKOWSKI Waldemar  poniedziałek  11:50-12:35
76   ZIÓŁKOWSKA Beata  czwartek   8:55-9:40
77   ŻEJMO-GŁOWACKA Agata   poniedziałek   8:55-9:40