Alternative flash content

Requirements

Pasek przesuwany

  • Rodzina szkół im. Jana Pawła II
  • Szlachetna paczka
  • Bezpieczna szkoła
  • projekt2
  • projekt unijny
  • 1940
  • Nasz Partner
  • Jan Paweł II
  • projekt1
  • image
  • image
  • image

Licznik odwiedzin

009815197
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Zeszły tydzień
Ten miesiąc
Zeszły miesiąc
Od początku
3314
4950
23314
9749958
83897
255078
9815197

Spis absolwentów

 

ROCZNIK 2019 klasy 8

 

KLASA 8 A

 

KLASA 8 B

 

KLASA 8 C

 

Bartkowiak Lilia
Burnicki Mateusz Andrzej
Domżalska Barbara Zofia
Dulęba Jakub
Gaca Julia Aleksandra
Gorząch Bartosz Hubert
Kanclerzewska Zofia Małgorzata
Kęcik Anna
Kęcik Ewa
Klinowski Mateusz
Kornacki Mateusz
Kot Zuzanna Magdalena
Kudłacz Kacper
Malesa Maja
Małecka Amelia Karolina
Nowak Paweł Bartosz
Ossowski Oliwier
Paśniewska Dominika
Piotrowski Hubert Sławomir
Szczepański Szymon Robert
Woźniak Wiktoria
Zdeb Jagoda Weronika
Zygmańska Hanna
Mokwa Vanessa
Zasadzka Patrycja
Lemke Julia Aleksandra
Murawski Radosław Karol
Borkowska Martyna
Ciesińska Zuzanna
Czelej Wiktoria
Gabryszak Kacper Paweł
Głowacki Tymon Lech
Gosch Weronika Zuzanna
Graeb Nicolas
Jabłonka Julia
Jucewicz Aleksander Zygmunt
Kaczmarczyk Alicja
Kasprowicz Klaudia Dagmara
Kęcik Michał Artur
Kierzękowska Oliwia Agnieszka
Kłosińska Julia Natalia
Lange Julia
Mielżyński Wiktor Piotr
Nowak Wiktoria
Riemer Patrycja
Szczurowski Kamil
Szulc Estera
Szulc Kacper
Wojtaszek Kajetan Wojciech
Wruck Daria Oliwia
Zielińska Martyna
Chełkowski Maciej Antoni
Czarycki Dominik
Dominiak Szymon
Harwig Sara
Kaczmarek Jędrzej
Kasprzykowski Mateusz Feliks
Kowalska Weronika
Krajewska Martyna Agnieszka
Łukaszewska Zofia Weronika
Majchrowicz Magdalena
Michalski Jakub
Niewiadomski Oskar
Nowicka Weronika
Peplinska Zofia
Perczyńska Olga Maria
Pęcherzewski Dawid
Politowicz Amelia Grażyna
Rodak Hubert
Stasiewicz Zofia
Struwe Patrycja Wiktoria
Szlachciak Maciej Mateusz
Walińska Wiktoria
Wandzlewicz Kinga
Wiwatowski Piotr Paweł

 

 

 

 

ROCZNIK 2019 klasy III gimn.

 

KLASA III G A

 

KLASA III G B

 

KLASA III G C

 

Banaszek Zuzanna
Buras Aleksander
Burnicki Patryk Andrzej
Ćwik Norbert
Dixit Rishi
Hoffmann Rafał
Jurak Oliwier Patryk
Kamionka Monika
Kowalska Karolina
Kubiński Jakub
Libera Maciej
Malak Kacper
Masłek Dominika
Murawski Mateusz Dawid
Ollek Krystian Adrian
Olszewski-Kula Patryk Bartosz
Rybarczyk Weronika
Skwarski Bartłomiej Jan
Spica Albert Jan
Sulińska Dagmara Karina
Urban Igor
Baliński Norbert Wojciech
Bloch Wiktoria Anna
Bryś Daria
Cybulska Julia
Domek Dominik Artur
Frasz Piotr
Garcarek Aleksandra Maria
Klyszczyński Jakub Karol
Kondrat Igor Andrzej
Kranz Jakub
Kucal Sebastian Piotr
Łęga Victoria
Łysakowska Aleksandra
Mielniczak Szymon Mikołaj
Pawłowski Jakub
Polek Michał
Skorzewski Przemysław Paweł
Sosnowska Joanna
Sowa Alicja
Szymborski Mateusz Kacper
Światłowicz Igor Maciej
Tracz Ksawery Przemysław
Anhalt Urszula Iwona
Bakalarski Paweł
Bogucka Alicja
Boguszewski Paweł
Borkowski Mateusz
Drela Zuzanna Alicja
Kaniowska Oliwia Anna
Khachyan Dawid Vladik
Koperska Weronika
Kulik Paweł
Mączka Przemysław
Mindak Natalia
Nowak Jakub Paweł
Semrau Monika
Spychalski Maciej Bogdan
Wabich Filip
Wnuk Olga Oliwia
Wojtaszek Jakub Mirosław
Zamaro Maksymilian

 

 

 

 

 

 

ROCZNIK 2018

 

KLASA III A

 

KLASA III B

   
Adamczewska Martyna
    
Bugalski Tadeusz
    
Dixit Vansh
    
Dworski Bartłomiej
    
Górny Marcelina
    
Ignaszak Krzysztof
    
Jodłowska Marta
    
Jóźwiak Joachim
    
Jurkiewicz Martyna
    
Kosiński Mateusz
    
Ludwiczak Eryk
    
Malec Jagoda
    
Marciniak Mateusz
    
Modrzyńska Natalia
    
Mrówczyński Radosław
    
Nowak Aleksandra
    
Nowak Szymon
    
Pawlak Oliwia
    
Pobierska Magdalena
    
Rozbicki Mateusz
    
Rutkowski Dominik
    
Semrau Krzysztof
    
Suliński Bogdan
    
Szymański Filip
    
Szymański Hubert
    
Vassilovski Filip
    
Wajchert Hubert
    
Witkowski Karol
    
Gościński Tomasz
    
Balcerowska Milena
    
Ćwik Dagmara
    
Domżalski Krzysztof
    
Gembala Miłosz
    
Hoefsmit Hendrikus
    
Jakubiak Maciej
    
Januszewska Sylwia
    
Jaskólska Dominika
    
Kamola Kacper
    
Kluczyńska Martyna
    
Kołakowski Marcel
    
Korpal Jakub Marek
    
Lewandowski Kacper
    
Lorenc Adam
    
Łukowski Szymon
    
Maciołek Maria
    
Mokrzan Mateusz
    
Myszkorowski Artur
    
Olszewski Mateusz
    
Pawlak Krzysztof
    
Posselt Mateusz
    
Posselt Weronika
    
Rosołowska Wiktoria
    
Rzyski Marcel
    
Skonieczna Vanessa
    
Trafas Agata
    
Wojciechowska Maria
    
Zaborowska Karolina
    
Brandys Damian

 

 ROCZNIK 2017

 

KLASA III A

 

KLASA III B

Balik Hubert
Biernacki Alan
Borowski Jędrzej Łukasz
Domżalska Urszula
Jekel Inga Hanna
Kanclerzewska Alicja Elżbieta
Kęcik Edyta Marta
Klaczyńska Sara
Kobylski Piotr Adam
Konkol Julia Elżbieta
Korona Patrycja Maja
Kowalewska Weronika
Kudłacz Klaudiusz Patryk
Kulik Marcin
Ludka Kacper Piotr
Łęga Izabela Maria
Łuczak Robin 
Maciołek Michalina Faustyna
Maczkowiak Wiktoria Marta
Małecka Wiktoria
Michalski Szymon
Nowicka Julia Agnieszka
Pobierski Marcin
Rybicki Michał
Spyrczak Adam
Sucharska Paulina
Szmaglińska Weronika Anna
Szpera Natalia Veronique
Tomczak Anna
Warsiński-Kozioł Dawid
Żuchowska Paulina 
 
Balcer Natalia Anna
Baranowski Szymon Dominik
Behrendt Maja Małgorzata
Buzdygan Alicja
Dolny Natalia Barbara
Dworek Maciej Michał
Filipczak Agata
Gościńska Natalia
Grajek Kacper Nataniel
Jankowski Karol
Kasprowicz Kamil Patryk
Kołodziejczak Daria Klaudia
Kucal Michał Adam
Kunicki Nikodem Piotr
Lehmann Adrianna Martyna
Masłek Patryk
Masłek Radosław 
Musiał Sandra Agnieszka
Nalazek Agnieszka Emilia
Nalińska Natalia Weronika
Nowakowski Kajetan Dariusz
Retecki Sebastian Michał
Rewolińska Weronika Jagoda
Rommel Bartosz Kamil
Stankiewicz Klaudiusz Dawid
Sujkowski Michał
Sulecki Tobiasz
Syka Tomasz Marcin
Szatan Maria Zofia
Tabaczyńska Julia
Wnęk Julia
Harwig Denis 

 

ROCZNIK 2016

 TABLO KLAS III A i B

KLASA III G"a"

 

1 Andrzejewska   Urszula
2 Balik   Roksana
3 Dereszyńska   Natalia
4 Gaca   Kacper
5 Grochowska   Wiktoria
6 Grzegorek   Marietta
7 Izdebski   Daniel
8 Koperska   Joanna
9 Mątewski   Joachim
10 Nowicka   Martyna
11 Pilakowska   Laura
12 Satro   Patryk
13 Sekulska   Maja
14 Skwarska   Agata
15 Smardzewska   Julia
16 Sowiński   Amadeusz
17 Stachowiak   Daniel
18 Szczepańska   Oliwia
19 Tucholski   Kacper
20 Vassilovska   Lidia
21 Waliszewski   Gracjan
22 Wonsewicz   Patryk
23 Zaborowska   Wiktoria

KLASA III G"b"

 

1 Balcerowska   Aleksandra
2 Balińska   Natalia
3 Bryś   Aleksandra
4 Czajkowska   Oliwia
5 Dalke   Paweł
6 Deruś   Mateusz
7 Duszyńska   Wiktoria
8 Dyl   Weronika
9 Filanowicz   Maciej
10 Ignaszak   Janusz
11 Ignatowska   Julia
12 Kaczmarek   Agata
13 Kucal   Paulina
14 Kunicka   Maja
15 Lament   Alicja
16 Lijewska   Alicja
17 Lijewska   Lidia
18 Majchrowicz   Dawid
19 Niekraszewicz   Klaudia
20 Ossowski   Cezary
21 Ożóg   Maciej
22 Robak   Marek
23 Romantowski   Oliwier
24 Roszyk   Hubert
25 Strzelewicz   Sara
26 Szkoda   Marta
27 Szulc   Milena
   

 

ROCZNIK 2015

 

KLASA III G"a"

 

KLASA III G"b"

 

1  BORUCKA MILENA
2  BUGALSKI WOJCIECH
3  CHMIELOWIEC MARTA
4  GŁOMSKA AGATA
5  GWIZDAŁA PAULINA
6  JABŁOŃSKI KAMIL
7  JABŁOŃSKI RADOSŁAW
8  JANICKA JULIA
9  KĄTNIK MAGDALENA
10  KLIŚ MARTYNA
11  KOMYĆ BARTOSZ
12  KUBASIK KATARZYNA
13  LANGOWSKI WOJCIECH
14  MASŁEK WERONIKA
15  MAŚLANKA BARTOSZ
16  MUSIAŁ MACIEJ
17  PAWŁOWSKA MARTA
18  PAWŁOWSKA WIKTORIA
19  SIUDZIAK MICHAŁ
20  SOBCZAK ADRIAN
21  SPICA ANTONINA
22  SZCZEPANIAK FRANCISZEK
23  SZLACHCIAK PIOTR
24  TYSKÓW MICHAŁ
 
1  BIAŁOGŁOWY DOMINIK
2  CZACHOWSKA AGNIESZKA
3  DOMAŃSKA WERONIKA
4  GEMBALA KAROLINA
5  GOŁĄBIEWSKA DAGMARA
6  JANKOWSKI GRACJAN
7  JANOWICZ MATEUSZ
8  KANCLERZEWSKA WERONIKA
9  KORNACKA MARIA
10  KOSIŃSKI MICHAŁ
11  ŁUKOWSKI BARTOSZ
12  MIELŻYŃSKI PATRYK
13  MROTEK ADRIANNA
14  NELKE ANITA
15  OWADOWSKI PATRYK
16  ROMMEL DAWID
17  SADURSKI JAKUB
18  SATRO WERONIKA
19  SOMMERFELD KAROLINA
20  STEFAŃSKI PAWEŁ
21  SZOPIŃSKA ANNA
22  SZULC JAKUB
23  TARGOSZ KAMIL
24  WARSIŃSKA-KOZIOŁ AGNIESZKA
25  ZIERNICKI MARCIN
 

 

 

 

 

ROCZNIK 2014

 KLASA III G"b"

 

 KLASA III G"b"

 

1 Adamiec Oskar
2 Baranowska Hanna
3 Bejma Klaudia
4 Bigosiński Szymon
5 Ciesielska Magdalena
6 Czarnecka Natalia
7 Czarnecki Adrian
8 Dembińska Natalia
9 Domżalski Jędrzej
10 Garczyńska Oliwia
11 Grajnert Klaudia
12 Grzywacz Agata
13 Haręza Wiktoria
14 Jankowski Damian
15 Jurak Damian
16 Kubiak Maciej
17 Nowicki Mateusz
18 Orlik Dominik
19 Orlik Patryk
20 Seroczyński Mateusz
21 Sosnowski Karol
22 Starszak Sandra
23 Sztubińska Julia
24 Tomaszewska Katarzyna
25 Topolewski Paweł
26 Węglarz Kinga
27 Zimny Jakub
28 Żubka Rafał
 
1 Baranowska Karolina
2 Buzdygan Julia
3 Czerniak Miłosz
4 Dębińska Katarzyna
5 Dudziński Gracjan
6 Duszyńska Karolina
7 Dyks Agata
8 Fortuna Karol
9 Frydrychowicz Ada
10 Gajewski Aleksander
11 Jakubowska Joanna
12 Kanclerzewski Paweł
13 Kapuścińska Nicole
14 Kościołowska Agnieszka
15 Kulczyk Wiktoria
16 Letki Przemysław
17 Lewicka Nicole
18 Libera Julia
19 Marach Julia
20 Mikler Katarzyna
21 Pietkun Przemysław
22 Rybarczyk Magdalena
23 Rychlewski Jakub
24 Socha Mateusz
25 Szulc Jagoda
26 Śmielak Karolina
27 Trafas Mateusz
28 Wegner Nicole
 

ROCZNIK 2013

KLASA III G"a"

1. Dominik Dawidziak

2. Karolina Dąbrowska

3. Krystian Gajewski

4. Michał Głodek

5. Patryk Gmur

6. Bartosz Huzar

7. Krzysztof Jabłoński

8. Jakub Jaskólski

9. Natalia Kierzek

10. Kinga Kierzniewska

11. Klaudia Lewandowska

12. Alicja Lewicka

13. Sebastian Lipka

14. Iga Marcinkowska

15. Dominika Maślińska

16. Emanuel Modnicki

17. Weronika Pipowska

18. Kamila Ruge

19. Anna Siudziak

20. Monika Staszak

21. Patryk Szczepański

22. Paulina Sztuba

23. Dominika Tabaczyńska

24. Agnieszka Tandecka

25. Kamil Warszakowski

26. Wiktoria Węglarz

KLASA III G"b"

1. Mateusz Aniszewski

2. Patrycja Armatowska

3. Agata Bielecka

4. Magdalena Chmielowiec

5. Seweryn Grabowski

6. Oskar Graeb

7. Klaudia Harczenko

8. Marta Kaczmarek

9. Maurycy Kaczmarek

10. Izabela Kamionka

11. Dawid Kazubowski

12. Klaudia Kitowska

13. Konrad kochaniak

14. Sandra Koniec

15. Oliwia Lewandowska

16. Marcin Musiał

17. Oskar Ossowski

18. Alicja Popa

19. Adrian Posselt

20. Karolina Rink

21. Tomasz Robak

22. Mateusz Rosołowski

23. Alicja Świder

24. Jacek Żuchowski

25. Jakub Kucybała

 

ROCZNIK 2012

KLASA III G"a"

1. Paweł Bizoń

2. Agnieszka Braun

3. Izabela Chudzińska

4. Piotr Ciesiński

5. Karolina Cyrankowska

6. Kamila Ewertowska

7. Tomasz Filanowicz

8. Aleksandra Gęsich

9. Błażej Górecki

10. Natalia Jabłońska

11. Nicole Kościelna

12. Angelika Kozłowska

13. Oktawia Kruś

14. Patrycja Masłek

15. Łukasz Michalski

16. Maja Mielcarz

17. Kamil Mikulski

18. Patrycja Murek

19. Daria Reinke

20. Magdalena Sobkowiak

21. Michał Suchomski

22.Tomasz Szlachciak

23. Lidia Szwaracka

24. Dominika Zimna

KLASA III G"b"

1. Marika Antoszków

2. Agata Baranowska

3. Dawid Drzycimski

4. Mateusz Filipczak

5. Kinga Firlej

6. Damian Gładysiewicz

7. Michał Gutowski

8. Michał Kątnik

9. Tymoteusz Klaczyński

10. Katarzyna Konieczka

11. Kamila Majson

12. Adrian Makowski

13. Aleksandra Musiał

14. Daria Nelke

15. Michał Pietryszek

16. Jagoda Rewolińska

17. Marcin Rezmer

18. Adrian Sikora

19. Jakub Sobczak

20. Oskar Tomala

21. Cezary Weinert

22. Maja Woźniak

23. Filip Zamaro

24. Maciej Zieliński

25. Paweł Żubka

 

ROCZNIK 2011

KLASA III G"a"

1. Kamil Baranowski

2. Michał Czarnecki

3. Dominika Dudzic

4. Mateusz Gołąbiewski

5. Patrycja Harczenko

6. Ewelina Koronka

7. Kinga Kowalczyk

8. Natalia Kowalska

9. Agnieszka Kruk

10. Estera Łangowska

11. Noemi Łangowska

12. Sandra Majcherczak

13. Anna Mazurkiewicz

14. Michał Nowak

15. Mikołaj Nowak

16. Natalia Nowak

17. Radosław Pawelec

18. Arkadiusz Piasek

19. Adam Pietkun

20. Patrycja Ramczykowska

21. Paweł Socha

22. Miłosz Wiśniewski

 

KLASA III G"b"

1. Radosław Baryłka

2. Daria Bejma

3. Paulina Frasz

4. Artur Grajnert

5. Joanna Ignalewska

6. Jakub Klinicki

7. Bartosz Konieczka

8. Patrycja Kowalewska

9. Marta Łata

10. Maciej Malinowski

11. Marta Mokrzan

12. Marta Przybysz

13. Joanna Radwańska

14. Oliwia Romańska

15. Aleksander Sielski

16. Michał Składanowski

17. Jędrzej Smolarski

18. Marcin Szopiński

19. Aleksandra Szymańska

20. Sebastian Szymański

21. Dawid Szymczyk

22. Damian Wyzina

ROCZNIK 2010

KLASA III G"a"

1. Mikołaj Bajan

2. Wiktor Dąbrowski

3. Dominika Fijałkowska

4. Iga Frydrychowicz

5. Joanna Gazda

6. Marta Hetzig

7. Paulina Hetzig

8. Mikołaj Huzar

9. Monika Izdebska

10. Jerzy Jaskulski

11. Patryk Karmoliński

12. Paulina Kolerska

13. Agnieszka Kruk

14. Rafał Łata

15. Jeremi Moroz

16. Anna Niewiadomska

17. Piotr Przybysz

18. Mateusz Reimus

19. Agnieszka Starba

20. Łukasz Sobkowiak

21. Patryk Śmigielski

22. Maciej Tomczak

23. Jacek Tyborski

KLASA III G"b"

1. Łukasz Bebeć

2. Monika Chacińska

3. Filip Dankiewicz

4. Kinga Domek

5. Mateusz Drywa

6. Marcin Filipek

7. Magdalena Hetzig

8. Patrycja Jarosińska

9. Marta Kamola

10. Damian Kazubowski

11. Paulina Kierzek

12. Markus Kościelny

13. Katarzyna Kruk

14. Monika Kulińska

15. Bartłomiej Lewandowski

16. Paweł Łyziński

17. Grzegorz Nowicki

18. Karol Nowicki

19. Adam Perczyński

20. Jakub Przybylski

21. Mateusz Składanowski

22. Kamil Skorzewski

23. Natalia Smardzewska

24. Robert Smardzewski

25. Patryk Sokolnicki

26. Karolina Stelter

ROCZNIK 2009

KLASA III G"a"

1. Marcin Braun

2. Daniel Bryś

3. Dariusz Chodziński

4. Paula Chróścińska

5. Bartosz Cieślak

6. Łukasz Ćwik

7. Agnieszka Głąb

8. Kamil Grunwald

9. Jakub Ignalewski

10. Damian Kierzniewski

11. Paulina Kobus

12. Patrycja Kolerska

13. Szymon Lewandowski

14. Paweł Lubomski

15. Dariusz Łangowski

16. Adam Meier

17. Adam Olszewski

18. Piotr Smolarski

19. Marek Stańczyk

20. Sandra Szopińska

21. Agata Twardowska

22. Radosław Wamka

23. Ewelina Wiśniewska

KLASA III G"b"

1. Paula Bąk

2. Michał Bigosiński

3. Oskar Boniowski

4. Michał Dylewski

5. Michał Dziewiątkowski

6. Michał Feliniak

7. Paweł Frasz

8. Filip Jodłowski

9. Kacper Kliś

10. Monika Kolasińska

11. Hanna Konieczka

12. Agata Konopka

13. Patryk Korcz

14. Katarzyna Lewandowska

15. Aleksandra Ozga

16. Dawid Pawelec

17. Bartosz Sobczak

18. Barbara Szczucka

19. Filip Szramkowski

20. Kamila Ślęzak

21. Maciej Waśkowski

22. Sandra Wruck

ROCZNIK 2008

KLASA III G"a"

1.Alicja Braun

2.Mateusz Czerniak

3. Magdalena Ćwik

4. Edyta Harczenko

5. Tomasz Koperski

6. Tomasz Kula

7. Malwina Łata

8. Katarzyna Matuszak

9. Malwina Mróż

10. Bartosz Nowicki

11. Hubert Perczyński

12. Artur Przybysz

13. Kamila Puławska

14. Justyna Radwańska

15. Tomasz Sawicki

16. Radosław Skubiszewski

17. Robert Staszewski

18. Weronika Szymczyk

19. Robert Trybulski

20. Aleksandra Waldon

21. Łukasz Wanderski

22. Marcin Leszczyński

KLASA III G"b"

1. Bartoszyńska Joanna

2. Bartoszyńska Milena

3. Bebeć Damian

4. Bołzan Marcin

5. Brzykcy Ewelina

6. Cieślak Jakub

7. Czarnecki Krystian

8. Gmur Anna

9. Górecka Karolina

10. Grunwald Roksana

11. Kądziela Patryk

12. Kuczyńska Beata

13. Majek Magdalena

14. Murek Kamil

15. Nowak Patrycja

16. Nowak Wojciech

17. Raźny Patryk

18. Rink Szymon

19. Siuda Łukasz

20. Stefańska Paulina

21. Stelter Patryk

22. Szulc Patryk

23. Twardowska Joanna

24. Urbańska Katarzyna

25. Zdeb Michał

26. Zdrenka Dennis

27. Zielińska Sandra

 

ROCZNIK 2007

KLASA III G"a"

1. Lidia Andrzejewska

2. Mateusz Bołzan

3. Kinga Czaja

4. Marika Dudzic

5. Krzysztof Gajewski

6. Daria Granowska

7. Monika Konieczka

8. Aleksandra Korzeniak

9. Karina Majson

10. Kamil Mazur

11. Ariel Mirecki

12. Agnieszka Pazderska

13. Krzysztof Pazderski

14. Paulina Pietkiewicz

15. Małgorzata Posucha

16. Bartłomiej Sawicki

17. Łukasz Skubiszewski

18. Daniel Szymański

19. Wiktor Śmigiel

20. Natalia Topolewska

21. Agata Tyborska

22. Agnieszka Żejmo

23. Szymon Żurawski

KLASA III G"b"

1. Marta Bielecka

2. Dawid Bryś

3. Mariusz Ciesielski

4. Roman Fortuna

5. Mateusz Głąb

6. Katarzyna Katarzyńska

7. Adam Kowalski

8. Aleksandra Kreja

9. Monika Kruk

10. Rafał Lipka

11. Paulina Łyzińska

12. Łukasz Malak

13. Karolina Nowak

14. Kinga Nowak

15. Marta Perczyńska

16. Marek Schulz

17. Emilia Smardzewska

18. Monika Szymanek

19. Anita Tomczyk

20. Daniel Urbański

21. Urszula Warszawska

22. Anna Wiśniewska

23. Patryk Wiśniewski

24. Sylwia Wrońska

 

 

ROCZNIK 2006

KLASA III G"a"

 

1. Bartosz Bąk

2. Sebastian Chyła

3. Natalia Frelichowska

4. Maciej Gładki

5. Tomasz Gmur

6. Marta Hetzig

7. Łukasz Janicki

8. Tobiasz Kapusta

9. Małgorzata Kędzierska

10. Rafał Kowalski

11. Dawid Olszewski

12. Mateusz Paszkiewicz

13. Adam Rejman

14. Patrycja Sadłowska

15. Ewelina Skrzypczyk

16. Jarosław Sobczak

17. Michał Stremel

18. Mariusz Sumisławski

19. Dawid Szymański

20. Marta Thomas

21. Maciej Tłusty

22. Paulina Tłusty

23. Sandra Warszawska

24. Michał Żebracki

 

 

KLASA III G"b"

 

1. Paweł Bordon

2. Aneta Dominik

3. Regina Grzybowska

4. Paulina Henke

5. Angelika Koronka

6. Małgorzata Konieczka

7. Natalia Korycka

8. Michał Kościołowski

9. Oliwia Kozłowicz

10. Damian Kozłowski

11. Anita Kruk

12. Rafał Kruk

13. Przemysław Lipka

14. Patrycja Labuda

15. Mateusz Malinowski

16. Maciej Olszewski

17. Łukasz Ozga

18. Sylwia Ruge

19. Monika Sikora

20. Jacek Stańczyk

21. Adrian Tracz

22. Aleksandra Warszawska

23. Piotr Wojnarowski

 

 

 

 

 

 

 

1. Kamil Baranowski
2. Michał Czarnecki
3. Dominika Dudzic
4. Mateusz Gołąbiewski
5. Patrycja Harczenko
6. Ewelina Koronka
7. Kinga Kowalczyk
8. Natalia Kowalska
9. Agnieszka Kruk
10. Estera Łangowska
11. Noemi Łangowska
12. Sandra Majcherczak
13. Anna Mazurkiewicz
14. Michał Nowak
15. Mikołaj Nowak
16. Natalia Nowak
17. Radosław Pawelec
18. Arkadiusz Piasek
19. Adam Pietkun
20. Patrycja Ramczykowska
21. Paweł Socha
22. Miłosz Wiśniewski