Alternative flash content

Requirements

Pasek przesuwany

  • image
  • projekt2
  • Szlachetna paczka
  • Nasz Partner
  • 1940
  • projekt unijny
  • image
  • Rodzina szkół im. Jana Pawła II
  • projekt1
  • image
  • Bezpieczna szkoła
  • Jan Paweł II

Licznik odwiedzin

009815289
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Zeszły tydzień
Ten miesiąc
Zeszły miesiąc
Od początku
3406
4950
23406
9749958
83989
255078
9815289

Złota Księga

 

Wpis do Złotej Księgi

Spis absolwentów, którzy ukończyli szkołę z wyróżnieniem

 

Absolwenci 2014/2015

KLASA IIIa KLASA IIIb
GWIZDAŁA PAULINA DOMAŃSKA WERONIKA
BUGALSKI WOJCIECH SOMMERFELD KAROLINA
JABŁOŃSKI RADOSŁAW TARGOSZ KAMIL
KLIŚ MARTYNA NELKE ANITA
KOMYĆ BARTOSZ MROTEK ADRIANNA
LANGOWSKI WOJCIECH  
MASŁEK WERONIKA  
MAŚLANKA BARTOSZ  
PAWŁOWSKA MARTA  
PAWŁOWSKA WIKTORIA  
SPICA ANTONINA  
TYSKÓW MICHAŁ  

 

 

 

Absolwenci 2013/2014

KLASA IIIa KLASA IIIb
Jędrzej Dpmżalski Karolina Śmielak
Dominik Orlik Julia Libera
Patryk Orlik Aleksander Gajewski
Julia Sztubińska Paweł Kanclerzewski
Magdalena Ciesielska Nicole Lewicka
Hanna Baranowska Jagoda Szulc
Mateusz Nowicki Przemysław Pietkun
Kinga Węglarz Ada Frydrychowicz
  Karolina Duszyńska

 

 

Absolwenci 2012/2013

klasa IIIa

Klasa IIIb

Dominik Dawidziak   
Jakub Jaskólski    
Weronika Pipowska   

Tomasz Robak        
Marta Kaczmarek       
Klaudia Kitowska        
Agata Bielecka        
Lewandowska Oliwia
Patrycja Armatowska
Alicja Popa
Izabela Kamionka 
Harczenko Klaudia             


 

Absolwenci 2011/2012

klasa IIIa

Klasa IIIb

Zimna Dominika

Jabłońska Natalia

Masłek Patrycja

Chudzińska Izabela

Braun Agnieszka

Sobkowiak Magdalena

Mielcarz Maja

Reinke Daria

Ewertowska Kamila

Nicole Kościelna

Szwaracka Lidia

Baranowska Agata

Musiał Aleksandra

Kątnik Michał

Nelke Daria

Gutowski Michał

 


 

Absolwenci 2010/2011

klasa IIIa

klasa IIIb

Adam Pietkun

Estera Łangowska

Anna Mazurkiewicz

Noemi Łangowska

Patrycja Harczenko

Aleksandra Szymańska

Michał Składanowski

Joanna Ignalewska


 

Absolwenci 2009/2010

klasa IIIa

Klasa IIIb

Iga Frydrychowicz

Dominika Fijałkowska

Agnieszka Starba

Anna Niewiadomska

Mikołaj Bajan

Jerzy Jaskólski

Wiktor Dąbrowski

Grzegorz Nowicki

Monika Chacińska

Kamil Skorzewski

Marcin Filipek

Natalia Smardzewska

Patrycja Jarosińska

Mateusz Składanowski

Karolina Stelter