Alternative flash content

Requirements

  • Rodzina szkół im. Jana Pawła II
  • projekt2
  • Szlachetna paczka
  • Nasz Partner
  • 1940
  • image
  • image
  • projekt1
  • Jan Paweł II
  • image
  • Bezpieczna szkoła

Licznik odwiedzin

004411240
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Zeszły tydzień
Ten miesiąc
Zeszły miesiąc
Od początku
1708
2208
24560
4361228
89037
149792
4411240

Zajęcia Dodatkowe

 

Oferta zajęć pozalekcyjnych w roku szkolnym 2016/2017

dla uczniów szoły podstawowej i gimnazjum.

 

  KOŁA PRZEDMIOTOWE KLASY 4 - 6 I GIMNAZJUM
     
1 Grazyna Puzio Koło matematyczne dla kl 4
2 Ewa Wiczyńska Koło dramatyczne
3 Waldemar Ziółkowki Kółko modelarskie
4 Waldemar Ziółkowki Kółko komputerowe SP
5 Agnieszka Błaszczyk Koło przyrodnicze kl. 5
6 Agnieszka Błaszczyk Koło przyrodnicze kl. 6
7 Emilia Turowska Koło matematyczne kl 6
8 Krzysztof Dolata Koło matematyczne kl. 5
9 Katarzyna Goryńska Koło j. angielskiego dla kl 6
10 Joanna Krauze Zajęcia wokalne dla klas 4-6
11 Edyta Szulc Koło j. angielskiego dla klas 5
12 Sabina Waszczuk Koło dziennikarskie VI i gimnazjum
13 Aneta Dybowska Koło polonistyczno-teatralne kl IV - V (sobota)
14 Roman Matuszczak Koło informatyczne gimn.
15 Daria Makowska Koło przyrodnicze kl 4
16 Daria Makowska Koło przyrodnicze kl 5
17 Aneta Pindel-Ratajczak Koło historyczne dla kl. 4-6 sp.
18 Joanna Hernacka Kółko teologa
19 Kołcon Agnieszka Warsztaty artystyczne
20 Marta Grzeszczak TUTORING
21 Jolanta Wiśniewska -Nowak SKS LA Sp + Gim
22 Jolanta Wiśniewska -Nowak SKS tenis stołowy Sp + Gim /chwilowo wstrzymane/
23 Danuta Sobierajska Zajęcia sportowe SP
24 Anna Miklas SKS SP Siatkówka
25 Anna Miklas SKS GIM Siatkówka
26 Natalia Bocian Zajęcia fitness
27 Natalia Bocian Zajęcia fitness
28 Joanna Zienkowska "Spotkanie z kulturą "
29 Karolina Biniaś -Karabasz Koło j. niemieckiego
30 Anna Leman - Błajda Koło hafciarskie dla klas 4-6 Sp.
31 Kamila Tkaczyk-Struk Kółko literacko-czytelnicze
     
  KOŁA PRZEDMIOTOWE KLASY 1 - 3 SP
     
32 ks. Marcin Chrostowki Koło Biblijne
33 Anna Janik Koło j.angielskiego dla kl. 2
34 Anna Janik Koło j.angielskiego dla kl. 3
35 Anna Podgórksa Praca z uczniem zdolnym
36 Alicja Grubich -Łysakowska Klub Młodego Aktora
37 Bożena Zatoń Praca z uczniem zdolnym
38 Agnieszka Dziarnowska "Mały ratownik " - zajęcia z pierwszej pomocy
39 Dominika Należyta Koło plastyczne dla uczniów kl 2c
40 Edyta Szulc Koło j. angielskiego dla klas 2
41 Anna Okońska Kółko przyrodnicze dla kl 2b " Czytamy Bystrzakom
42 Anna Okońska Little frogs - kółko z j. angielskiego dla kl 2b
43 Anna Okońska Art.-kółko plast.po ang.dla kl 2b
44 Beata Ziółkowska Klub przyrodnika gim.
45 Katarzyna Goryńska Koło j.angielskiego dla kl 2
46 Marta Sochaczewska Praca z uczniem zdolny
47 Magdalena Mazurkiewicz Koło " Sprawne ręce-mądre głowy"
48 Izabela Melentin -Bojanowska (2m) Joanna Ejankowska Zajęcia artystyczne kl III e
     
  ZAJĘCIA OGÓLNE - PRZYJEMNE SPĘDZENIE CZASU WOLNEGO
     
49 Izabela Semrau Szkolne koło Caritas
50 Bernard Pyszyk Warsztaty doskonalenia artystyczne
51 Katarzyna Buczkowska Zajęcia o charakterze terapeutycznym
52 Klaudia Trzaska Zajęcia o charakterze terapeutycznym
53 Magdalena Bordońska Rozwijanie zainteresowań dzieci i młodzieży
54 Lucyna Dąbrowska-Włodek Rozwijanie zainteresowań dzieci i młodzieży
     
  ZAJĘCIA WYRÓWNUJĄCE WIEDZĘ I UMIEJĘTNOŚCI KLASY 1 - 3 SP
     
55 Bożena Zatoń Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze dla klas 3b
56 Anna Podgórska Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze
57 Agnieszka Dziarnowska Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze
58 Małgorzata Behrendt Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze dla kl 1c
59 Małgorzata Behrendt Praca z uczniem ze specjalnymi potrzebami   edukacyjnymi
60 Dominika Należyta Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze
61 Marta Sochaczewska Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze
62 Milena Ślęzak Zajęcia logopedyczne
63 Julia Jankowska -Wudniak Zajęcia z uczniem o specyficznych potrzebach edukacyjnych
64 Urszula Grzywacz Zajęcia z uczniem o specyficznych potrzebach edukacyjnych
65 Anna Śmigiel Zajęcia z uczniem o specyficznych potrzebach edukacyjnych
66 Mirosława Grzelka Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze
67 Magdalena Mazurkiewicz Zajęcia z uczniem o specyficznych potrzebach edukacyjnych
68 Izabela Melentin -Bojanowska (2m) Joanna Ejankowska Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze artystyczne kl III e
     
  ZAJĘCIA WYRÓWNUJĄCE WIEDZĘ I UMIEJĘTNOŚCI KLASY 4 - 6 SP
     
69 Grazyna Puzio Zajęcia wyrównawcze z matematyki   kl I gim, kl 4
70 Ewa Duszyńska Konsultacje z j.polskiego kl 6
71 Kamila Tkaczyk-Struk Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z j. polskiego ( klasy 5b, 5e, 4d)
72 Aneta Dybowska Zajęcia wyrównawcze kl IV i kl V
73 Sabina Waszczuk Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze kl IV - VI
74 Ewa Duszyńska Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze kl IV c
75 Kamila Tkaczyk-Struk Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze kl IVd, Vb, Vc
76 Emilia Turowska Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze kl. 6
77 Krzysztof Dolata Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze kl 5
78 Anna Grzelka Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze kl 4a, 4b
     
  ZAJĘCIA WYRÓWNUJĄCE WIEDZĘ I UMIEJĘTNOŚCI ORAZ
  ZAJĘCIA POSZERZAJĄCE WIEDZĘ DLA GIMNAZJALISTÓW
     
79 Ewa Wiczyńska Fakultet z języka polskiego dla klas III
80 Ewa Duszyńska Fakultety z języka polskiego dla klas III
81 Anna Szarafińska Fakultet z języka niemieckiego dla klas III
82 Ewa Duszyńska Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze kl III a
83 Aleksandra Spica Fakultet z języka angielskiego dla klas III
84 Iwona Wierzchoń Zajęcia dudaktyczno-wyrównawcze kl I
85 Iwona Wierzchoń Fakultet z matematyki kl. III
86 Kamilla Niciejewska Fakultet z historii i geografii kl. III
87 Anna Okońska Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze
88 Renata Błaszak Fakultet z fizyki
89 Renata Błaszak Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze 2a
90 Renata Błaszak Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze 2b