Alternative flash content

Requirements

  • Jan Paweł II
  • image
  • 1940
  • image
  • Szlachetna paczka
  • projekt2
  • image
  • Bezpieczna szkoła
  • image
  • projekt1
  • Nasz Partner
  • Rodzina szkół im. Jana Pawła II

Licznik odwiedzin

006692151
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Zeszły tydzień
Ten miesiąc
Zeszły miesiąc
Od początku
538
4139
24690
6635420
144523
189364
6692151

Zajęcia Dodatkowe

Oferta zajęć pozalekcyjnych w roku szkolnym 2017/2018

dla uczniów szoły podstawowej i oddziałów gimnazjum.

 

1.     
ANDRZEJ IZDEBSKI
GRY SPORTOWE
4-7, II-III CHŁ
 
2.     
DANUTA SOBIERAJSKA
ZAJĘCIA SPORTOWE
I-IV
 
3.     
NATALIA BOCIAN
FITNESS
SP
 
4.     
ANNA MIKLAS
GRY ZESPOŁOWE
SP
GIM.
 
5.     
JOLANTA WIŚNIEWSKA- NOWAK
ZAJĘCIA SPORTOWE
SP
ODDZIAŁY GIM.

 


 
 
1.     
WALDEMAR ZIÓŁKOWSKI
KOŁO KOMPUTEROWE, INFORMATYCZNE
 
 
2.     
ROMAN MATUSZCZAK
KOŁO INFORMATYCZNE
KL. II-III G,
KL.6
 
3.     
MIROSŁAW STRAMEL
KOŁO KOMPUTEROWE
KL. 4
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

1.     
ANNA LEMAN- BLAJDA
KOŁO HAFCIARSKIE
KL.4
 
2.     
SABINA WASZCZAK
EDUKACJA MEDIALNA
6,7
 
3.     
WALDEMAR ZIÓŁKOWSKI
KOŁO MODELARSKIE
kl. 4 - 7
 
4.
AGNIESZKA KOŁCON
WARSZTATY ARTYSTYCZNE
SP
GIM.
 
5.
IZABELA WIŚNIEWSKA
ZAJĘCIA WOKALNE
SP
 
6.
BARBARA SZCZUCKA
ZAJĘCIA PLASTYCZNE
SP
 
7.
BERNARD PYRZYK
WARSZTATY DOSKONALĄCE UMIEJĘTNOŚCI ARTYSTYCZNE
KL. 4-7
8.
SABINA WASZCZUK
EDUKACJA MEDIALNA
KL. II – III GIM
 
9.
JOANNA EJANKOWSKA

KOŁO ORIGAMI

 

10.

AGNIESZKA KOŁCON

KOŁO FOTOREPORTERÓW

GIM. SP.

 

1.     
ANNA SZAFRAŃSKA- KAMIŃSKA
J. NIEMIECKI DLA SP
PRZYGOTOWANIE DO EGZ. (JEŚLI BĘDZIE POTRZEBA)
II i III GIM.
 
2.     
KATARZYNA GORYŃSKA
KOŁO JĘZYKA ANGIELSKIEGO
KL. VII
 
3.     
ALEKSANDRA SPICA
FAKULTET JĘZYKA ANGIELSKIEGO
KL. III GIM
 
4.     
EWA WICZYŃSKA
ENGLISH DRAMA CLUB- KOŁO DRAMATYCZNE Z JEZYKA ANGIELSKIEGO
KL. 4
 
5.     
KAROLINA BINIAŚ - KARABASZ
KOŁO JĘZYKA NIEMIECKIEGO
KL.7
 
6.     
MARTA GRZESZCZAK
FAKULTET JĘZYKA ANGIELSKIEGO
GIM.
 
7.     
MARTA GRZESZCZAK
TUTORING
GIM.
 
8.     
EDYTA SZULC
KOŁO Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO
dla klas 4 oraz 5

 

 

1.     
KRZYSZTOF DOLATA
KOŁO MATEMATYCZNE
KL.6
 
2.     
EMILIA TUROWSKA
KOŁO MATEMATYCZNE
KL.7
 
3.     
EMILIA TUROWSKA
ZAJĘCIA DODATKOWE Z MATEMATYKI
KL.6
 
4.     
IWONA WIERZCHOŃ
KOŁO MATEMATYCZNE
KL. II GIM.
 
5.     
RENATA BŁASZAK
FAKULTET
Z MATEMATYKI
KL. III GIM.
 
6.     
RENATA BŁASZAK
KOŁO NAUKOWE
Z FIZYKI
KL. II I III GIM.
7 KL.
 
7.     
GRAŻYNA PUZIO
KOŁO MATEMATYCZNE
KL. 5
 
8.     
GRAŻYNA PUZIO
FAKULTET MATEMATYKI
KL.5
 
9.
IWONA WIERZCHOŃ
ZAJĘCIA DOSKONALĄCE
KL. IV B i D

 

1.     
BEATA ZIÓŁKOWSKA
KLUB PRZYRODNIKA
II, III GIM.
 
2.     
DARIA MAKOWSKA
KOŁO PRZYRODNICZE
KL. 4
 
3.     
AGNIESZKA BŁASZCZYK
KOŁO PRZYRODNICZE
KL. 6
 
4.     
AGNIESZKA BŁASZCZYK
KOŁO BIOLOGICZNE
KL..7

 

 

1.     
LIDIA NAWROTEK
KLUB MŁODEGO CZYTELNIKA
SP
 
2.     
EWA WICZYŃSKA
SZKOLNE KOŁO DRAMAYCZNE
KL. II- III GIM.
 
3.     
ANNA GRZELKA
KOŁO J. POLSKI
KL. 5A, B
KL. II   CG
 
4.     
KAMILA TKACZYK- STRUK
KOŁO PROJEKT E- TWINNING
KL. 5D, 6B, C,D
 
5.     
JULITA CZARYCKA
NA ŚCIEŻKACH
JĘZYKA POLSKIEGO
KOŁO POLONISTYCZNE
KL. 4E, 4D, 4B
 
6.     
EWA DUSZYŃSKA
KOŁO POLONISTYCZNE
KL. 7 C, 5C
 
7.     
EWA DUSZYŃSKA
SZKOLNE KOŁO DRAMATYCZNE
KL. II , III GIM.

 

1.     
ANNA LEMAN- BLAJDA
KOŁO HISTORYCZNE
KL.4
 
2.     
DARIA MAKOWSKA
KOŁO TURYSTYCZNE-KRAJOZNAWCZE
KL.5
 
3.     
ANETA PINDEL-RATAJCZAK
KOŁO HISTORYCZNE
KL . 5-7
 
4.     
JOANNA ZIENKOWSKA
„SPOTKANIE
Z KULTURĄ REGIONALIZM”
ROZWIJANIE ZAINTERESOWAŃ DZIECI I MŁODZIEŻY, SAMORZĄDNOŚCI 
U UCZNIÓW
               SP
 
5.     
KAROLINA BINIAŚ - KARABASZ
„SPOTKANIE
Z KULTURĄ REGIONALIZM”
SP
 
6.     
KAMILLA NICIEJEWSKA
FAKULTETY Z HISTORII I GEOGRAFII
PRZYGOTOWANIE
DO KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH
KL II – III GIM

 

1.     
JOANNA EJANKOWSKA
ZAJĘCIA DOSKONALĄCE
 
2.     
MAGDALENA BARDOŃSKA
KOŁO EKSPERYMENTALNE
 
3.     
MAGDALENA BARDOŃSKA
ROZWIJANIE ZAINTERSOWAŃ DZIECI I MŁODZIEŻY
 
4.     
JOANNA MIŚ- ORZECHOWSKA
ROZWIJANIE ZAINTERESOWAŃ DZIECI- ZAJĘCIA OGÓLNOROZWOJOWE
 
5.     
JOANNA MIŚ- ORZECHOWSKA
KOŁO EKSPERYMENTALNE
KL. 1-3
 
6.     
AGNIESZKA DZIARNOWSKA
TO JUŻ UMIEM,
JUŻ POTRAFIĘ
KL. 1 C
 
8.     
BARBARA SZCZUCKA
TO JUŻ UMIEM,
JUŻ POTRAFIĘ
KL .3 B
 
9.     
DOMINIKA NALEŻYTA
TO JUŻ UMIEM,
JUŻ POTRAFIĘ
KL.3C
 
10. 
DOMINIKA NALEŻYTA
KOŁO PLASTYCZNE
KL.3C
 
11. 
BOŻENA ZATOŃ
JUŻ WIEM, JUŻ POTRAFIĘ
KL. 1 A
 
12. 
BOŻENA ZATOŃ
KOŁO PRZYRODNICZE
KL. 1-3
 
13. 
URSZULA GRZYWACZ
TO JUŻ UMIEM,
JUŻ POTRAFIĘ
KL. 3 E
 
14. 
URSZULA GRZYWACZ
ŁAMIGŁÓWKI DLA MĄDREJ GŁÓWKI
KOŁO GIER PLANSZOWYCH
KL. 1-3
 
15. 
IWONA KAPUSTA
JUŻ WIEM, JUŻ POTRAFIĘ
KL. 2 A
 
16. 
IWONA KAPUSTA
KOŁO ZAINTERSOWAŃ W ZALEŻNOŚCI OD POTRZEB
KL. 1-3
 
17. 
JULIA JANKOWSKA - WUDNIAK
TO JUŻ UMIEM,
JUŻ POTRAFIĘ
KL. 3 A
 
19. 
MAŁGORZATA BEHRENDT
KOŁO HISTORYCZNE
KL. 2-3
 
20. 
MAŁGORZATA BEHRENDT
JUŻ WIEM, JUŻ POTRAFIĘ
KL. 2 C
 
21. 
ANNA ŚMIGIEL
JUŻ WIEM, JUŻ POTRAFIĘ
KL. 3 D
 
22. 
ANNA ŚMIGIEL
ZAJĘCIA UMUZYKALNIAJĄCE
KL. 2-3
 
23. 
MIROSŁAWA GRZELKA
JUŻ WIEM, JUŻ POTRAFIĘ
KL. 2 B
 
24. 
MIROSŁAWA GRZELKA
KOŁO MATEMATYCZNE
KL. 2
 
25.
JULIA JANKOWSKA - WUDNIAK
KOŁO MATEMATYCZNE

KL. 2-3

 

26.

Rita Gołąb

"Robótki ręczne" 15:40 - 16:25

 

 

1.
JULIA BRAUN
RADIOWĘZEŁ SZKOLNY
II GIM.
 
2.
JULIA BRAUN
WĘDRUJEMY ŚCIEŻKĄ CZASU
SP
 
3.
ALICJA GRUBICH- ŁYSAKOWSKA
KLUB MŁODEGO AKTORA
SP
 
4.
KATARZYNA BUCZKOWSKA
ZJĘCCIA TERAEUTYCZNE
SP
 
5.
LUCYNA DĄBROWSKA- WŁODEK
ZAJĘCIA ROZWIJAJĄCE ZAINTERESOWANIA UCZNIÓW „SZLAKIEM ZAGINIONYCH ZAWODÓW”
SP
ODDZIAŁY GIM.
 
6.
J. HERNACKA
BOSKA ZAŁOGA
KL.5-6
 
7.
J. HERNACKA
MAŁE ANIOŁY
KL.4-5
 
8.
IZABELA MELENTIN- BOJANOWSKA
GIMNASTYKA GŁOWY I JĘZYKA
SP

 

 

1.     
IZABELA SEMRAU
SZKOLNE KOŁO CARITAS
KL. 7
KL. III GIM
 
2.
AGNIESZKA DZIARNOWSKA
MAŁY RATOWNIK

SP

3.
RYSZARD MAJCHRZAK


„MEDIATOR SZKOLNY”- JAK ROZWIĄZYWAĆ KONFLIKTY

 

KSZTAŁTOWANIE UMIEJĘTNOŚCI WYSTĘPÓW PUBLICZNYCH,SZTUKA AUTOPREZENTACJI

KL. 4-7
II-III GIM

 

1.     
JULITA KARWOWSKA
KOŁO ARTYSTYCZNE
ODDZIAŁY PRZEDSZKOLNE
 
2.     
JANINA TOMICKA
KOŁO ARTYSTYZNE (TEATR)
ODZIAŁY PRZEDSZKOLNE I DZIECI ŚWIETLICOWE
 
3.     
MILENA ŚLĘZAK
TERAPIA LOGOPEDYCZNA
ODDZIAŁY PRZEDSZKOLNE
 
4.     
NATALIA MAJEWSKA
TERAPIA LOGOPEDYCZNA
ODDZIAŁY PRZEDSZKOLNE
 
5.
AGNIESZKA SZPERA
KOŁO ARTYSTYCZNE
ODDZIAŁY PRZEDSZKOLNE