Alternative flash content

Requirements

 • Nasz Partner
 • projekt2
 • image
 • Rodzina szkół im. Jana Pawła II
 • image
 • Bezpieczna szkoła
 • projekt unijny
 • projekt1
 • image
 • Jan Paweł II
 • Szlachetna paczka
 • 1940

Licznik odwiedzin

012727595
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Zeszły tydzień
Ten miesiąc
Zeszły miesiąc
Od początku
4136
11399
62033
12592813
195837
248609
12727595
Podsumowanie etapu szkolnego
poniedziałek, 23, listopad 2020 14:47

Podsumowanie etapu szkolnego
kuratoryjnych konkursów przedmiotowych
2020/2021

Awans do rejonu uzyskało 14 uczniów, 
w tym 10 z matematyki.

Lidia Wernik i Andrzej Baranowski 
uzyskali awans z dwóch przedmiotów!

Brawo Andrzej - 100 prc. z matematyki! 

Brawo Lidia! Nie mamy w szkole j. francuskiego, a wynik - 91,7 proc. 

Cieszą bardzo dobre wyniki uczniów klas 7, zwłaszcza Piotra Dyla i Krzysztofa Koracha, którzy powalczą na etapie rejonowym z matematyki. Maciej Rohde z kl. 7 na podium w pięciu konkursach - brawo! 

 
Żegnamy przyjaciela naszej szkoły
piątek, 20, listopad 2020 14:12

W wieku 86 lat zmarł Włodzimierz Sobecki, mieszkaniec Gminy Białe Błota. Człowiek o szerokich zainteresowaniach, przedsiębiorca. Dobrodziej i przyjaciel naszej szkoły. Pasjonowała go w szczególności historia, relacje polsko-niemieckie. Książki Włodzimierza Sobeckiego poprzedzone były starannym poszukiwaniem materiałów źródłowych. Pisał m.in. o „Krwawej Niedzieli w Bydgoszczy”, historii bydgoskiej przedsiębiorczości i muzyki, Kanale Bydgoskim i Górnonoteckim. Jako pierwszy przedstawił dowody na powstanie szkoły w Łochowie w XIX w. - „Bydgoszcz – Bromberg część II”. Odszedł życzliwy, pogodny, przyjazny i pomocny ludziom Człowiek.

Cześć Jego Pamięci!

Pogrzeb Śp. Włodzimierza Sobeckiego odbędzie się w sobotę 21 listopada 2020 roku o godz. 12.15 na cmentarzu komunalnym przy ul. Wiślanej w Bydgoszczy.

 
Konkurs plastyczny klas 1-3
czwartek, 19, listopad 2020 09:12

WYNIKI KONKURSU PLASTYCZNEGO KLASY I- III

W październiku w naszej szkole z okazji Dnia Edukacji Narodowej odbył się konkurs plastyczny dla uczniów klas I- III pt. ,,Portrety naszych nauczycieli”, którego celem było rozwijanie wyobraźni plastycznej, ćwiczenie sprawności manualnej, a także budzenie zainteresowania różnymi technikami plastycznymi wśród dzieci. Uczniowie mieli za zadanie wykonać dowolną techniką plastyczną portret wybranego przez siebie nauczyciela pracującego w naszej szkole. Prace można było składać do 26 października. Konkurs cieszył się ogromnym zainteresowaniem. Wpłynęło bardzo dużo prac wykonanych rozmaitymi technikami plastycznymi.

 
VII Międzyszkolny Konkurs Szopek
środa, 18, listopad 2020 20:35

KONKURS SZOPEK  BOŻONARODZENIOWYCH - ZAPRASZAMY!!!!


 Jak co roku zapraszamy wszystkich uczniów klas 4 - 8 do udziału w Konkursie Szopek Bożonarodzeniowych! Czekamy na Wasze pomysłowe prace!!! Prosimy o uważne zapoznanie się z regulaminem, ponieważ został on dostosowany do  obecnej sytuacji epidemiologicznej.

Regulamin do pobrania tu >>>REGULAMIN<<<


Życzmy miłej pracy  i zabawy w gronie rodzinnym! Joanna Hernacka  i Aneta Pindel - Ratajczak

 
DZIEWCZYNY Z BLACK DIAMONDS
środa, 18, listopad 2020 20:15

DZIEWCZYNY Z BLACK DIAMONDS  ZWYCIĘŻCZYNIAMI   !!!.

Z nieukrywana przyjemnością pragnę zakomunikować iż dziewczyny z zespołu Black Diamonds Oliwia Oleś oraz Wiktoria Wójcik zostały laureatkami I nagrody w kategorii Duety - Szkoły Podstawowe na IX Wojewódzkim Konkursie Pieśni Żołnierskiej i Patriotycznej organizowanym w Inspektoracie Sił Zbrojnych w Bydgoszczy. Na potrzeby konkursowe stworzyliśmy duet dziewczyn śpiewających i grających w postaci dwóch zdolnych uczennic naszej szkoły.

 
Bajeczny listopad
środa, 18, listopad 2020 14:04

5 listopada obchodzimy Dzień Postaci z Bajek a 18 listopada swoje urodziny obchodzi kultowa Myszka Miki. W związku z tymi świętami został zorganizowany anglojęzyczny konkurs plastyczny dla dzieci klas 1-3. Główne cele konkursu to wzbudzenie zainteresowania językiem angielskim oraz wzbudzenie w uczestnikach kreatywności w przedstawieniu ulubionej bajkowej postaci lub zapamiętanego kadru z bajki. Było spore zainteresowanie konkursem, szczególnie w 3 klasach.