Alternative flash content

Requirements

 • Szlachetna paczka
 • 1940
 • projekt unijny
 • Jan Paweł II
 • image
 • projekt1
 • Bezpieczna szkoła
 • image
 • Rodzina szkół im. Jana Pawła II
 • image
 • projekt2
 • Nasz Partner

Licznik odwiedzin

012491696
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Zeszły tydzień
Ten miesiąc
Zeszły miesiąc
Od początku
6585
7748
73149
12361656
208547
310180
12491696

Aktualności

Zasady bezpieczeństwa

ZASADY BEZPIECZEŃSTWA PODCZAS OBSŁUGI KLIENTÓW

Szanowni Państwo,

w związku z istniejącym zagrożeniem rozprzestrzeniania się koronawirusa COVID-19 na terenie kraju, w trosce o bezpieczeństwo Państwa i Państwa rodzin, kierując się dobrem zarówno klientów jak i urzędników uprzejmie informujemy, że od dnia 12 października 2020 roku do odwołania, na podstawie §24 ust. 1-3 i 5 Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 9 października 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii (Dz. U. z 2020 r., poz. 1758),w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Łochowie stosuje się organizację bezpośredniej obsługi interesantów dostosowaną do aktualnych ograniczeń, nakazów i zakazów obowiązujących w związku z wystąpieniem stanu epidemii. 

Oznacza to realizację zadań w szczególnym trybie:

• bezpośrednia obsługa interesantów realizowana jest z zachowaniem zasady, że dopuszczalna liczba interesantów przebywających, w tym samym czasie, w jednym pomieszczeniu nie może być większa niż 1 osoba na jedno stanowisko obsługi, z wyłączeniem osób realizujących zadania w zakresie obsługi interesantów, z zastrzeżeniem, że zasady tej nie stosuje się w stosunku do:

‐ dziecka do ukończenia 13. roku życia;

‐ osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności, osoby z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności, osoby z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego lub osoby, która ze względu na stan zdrowia nie może poruszać się samodzielnie;

‐ osoby o ograniczonej możliwości prowadzenia własnych spraw w urzędzie;

‐ osoby wymagającej pomocy tłumacza;

‐ innej osoby, w przypadkach wynikających z odrębnych przepisów;

• pracownicy Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Łochowie w trakcie wykonywania bezpośredniej obsługi interesantów zobowiązani są zakrywać, przy pomocy odzieży lub jej części, maski, maseczki albo przyłbicy, usta i nos;

• celem zwiększenia bezpieczeństwa oraz uniknięcia kolejek i ograniczenia do minimum czasu oczekiwania na miejscu, rekomenduje się wcześniejsze uzgadnianie – telefoniczne lub mailowe – terminu wizyty w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Łochowie;

• zaleca się także korzystanie z dostępnych środków komunikacji elektronicznej, telefonicznej, a także korespondencji tradycyjnej.

Do Państwa dyspozycji pozostają adresy i numery kontaktowe do szkoły:

• e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

• sekretariat – tel. 52 363 99 10, tel./fax 52 363 99 05

Wprowadzenie powyższej organizacji nie skutkuje zmianą liczby realizowanych zadań, a jedynie określa sposób ich realizacji, w celu zapewnienia bezpieczeństwa.