Alternative flash content

Requirements

 • image
 • image
 • Nasz Partner
 • Rodzina szkół im. Jana Pawła II
 • Jan Paweł II
 • image
 • projekt2
 • 1940
 • Szlachetna paczka
 • projekt unijny
 • Bezpieczna szkoła
 • projekt1

Licznik odwiedzin

012727618
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Zeszły tydzień
Ten miesiąc
Zeszły miesiąc
Od początku
4159
11399
62056
12592813
195860
248609
12727618

Aktualności

Święto Nauczycieli inne niż wszystkie

W tym roku w święto Komisji Edukacji Narodowej przebiegało w bardzo nietypowej i skromnej   atmosferze. Nie było uroczystej akademii ani żadnych występów dzieci, gdyż wymusiła to sytuacja pandemii koronawirusa panująca w Polsce i na całym świecie, więc przyszło nam świętować w zaciszu domowym. Jednak trud, wysiłek i poświęcenie nauczycieli zostały docenione poprzez wręczenie Nagród Dyrektora Szkoły.

Takie nagrody odebrały: p. wicedyrektor Iwona Chłopecka. p. wicedyrektor Anna Podgórska, p. Magdalena Bardońska, p. Anna Grzelka, p. Ewelina Mielcarz-Wiatr,   p. Joanna Miś-Orzechowska, p. Renata Stanowska- Bajlak, p. Anna Szarafińska-Kamińska, , p. Anna Śmigiel, p. Emilia Turowska, p. Bożena Zatoń, p. Joanna Zienkowska.

Dzień ten umiliły swoim pedagogom dziewczęta z kl. 6 b, organizując kawiarenkę dla nauczycieli. Uczennice same upiekły pyszne ciasteczka, mufinki i naleśniki, którymi częstowały nauczycieli, serwując kawę i herbatę.