Alternative flash content

Requirements

 • projekt2
 • image
 • Nasz Partner
 • image
 • Szlachetna paczka
 • 1940
 • projekt1
 • Jan Paweł II
 • Bezpieczna szkoła
 • projekt unijny
 • image
 • Rodzina szkół im. Jana Pawła II

Licznik odwiedzin

012727457
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Zeszły tydzień
Ten miesiąc
Zeszły miesiąc
Od początku
3998
11399
61895
12592813
195699
248609
12727457

Aktualności

DZIEWCZYNY Z BLACK DIAMONDS

DZIEWCZYNY Z BLACK DIAMONDS  ZWYCIĘŻCZYNIAMI   !!!.

Z nieukrywana przyjemnością pragnę zakomunikować iż dziewczyny z zespołu Black Diamonds Oliwia Oleś oraz Wiktoria Wójcik zostały laureatkami I nagrody w kategorii Duety - Szkoły Podstawowe na IX Wojewódzkim Konkursie Pieśni Żołnierskiej i Patriotycznej organizowanym w Inspektoracie Sił Zbrojnych w Bydgoszczy. Na potrzeby konkursowe stworzyliśmy duet dziewczyn śpiewających i grających w postaci dwóch zdolnych uczennic naszej szkoły.


Dziewczyny same grając sobie i śpiewając Oliwia Oleś - gitara el.i śpiew oraz Wiktoria Wójcik – piano akompaniament.
Zagrały dwa utwory patriotyczno-żołnierskie:
1.”Legiony „
2.”Warszawo ma”

https://pl-pl.facebook.com/klubiwspsz/videos/279769870081508/?t=11

Obydwa utwory zostały zaaranżowane przez instruktora i kierownika artystycznego zespołu Bernarda Pyrzyka. Dziewczyny zostały przygotowane pieczołowicie pod kątem technicznym związanym z wykonawstwem oraz artystycznym. Zostało to zauważone i docenione przez jury oraz tym samym uhonorowane I miejscem w kategorii „duetów i zespołów wokalnych” – Szkół Podstawowych.

Pomimo formuły on-line ,która zawsze zabiera  emocje związane z żywymi wykonaniami dziewczyny zdobyły sympatię nie tylko jury ale również uczestników tego konkursu oraz olbrzymiego forum na fb gdzie został zamieszczony link do relacji z tego konkursu.

Moim uczennicom serdecznie gratuluję i życzę ponownych sukcesów!!!!