• Rodzina szkół im. Jana Pawła II
 • Nasz Partner
 • image
 • projekt2
 • Jan Paweł II
 • projekt1
 • 1940
 • Szlachetna paczka
 • Bezpieczna szkoła
 • image
 • projekt unijny
 • image

Licznik odwiedzin

013550264
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Zeszły tydzień
Ten miesiąc
Zeszły miesiąc
Od początku
3404
5503
24271
13482947
24271
222151
13550264

Aktualności

Ręce same składają się do oklasków!

 

Pracowniczki szkoły – Panie: Jolanta, Anna, Bogusława, Mirosława, Helena i Jolanta podjęły inicjatywę przygotowania bożonarodzeniowych ozdób i stroików. Od tygodnia prace wre w miłej atmosferze. Miło popatrzeć. Cel szczytny. Darowizny pozyskane od nabywców zostaną przeznaczone na zakup nagród dla uczniów w przyszłorocznych konkursach tematycznych organizowanych przez naszą szkołę. Przechodząc koło szkoły zajrzyjcie koniecznie! Przy głównym wejściu od ul. Żurawinowej wystawa ozdób. Może przypadnie Państwu coś do gustu i zechcecie wesprzeć naszą akcję – bardzo prosimy! Panie zadbały nawet o oryginalną dekorację przy ul. Wierzbowej – Mikołaja na rowerze!!!

Nagrody dla uczniów finansowane były do tej pory głównie z tzw. dochodów własnych jednostki, pochodzących z wynajmu sal szkolnych. Teraz nie ma wynajmu, a więc nie ma dochodów, ale … z organizowania konkursów i nagradzania uczniów nie zrezygnujemy w nadchodzącym – 2021 roku. Prosimy o wsparcie, BARDZO PROSIMY!!!