• image
 • projekt2
 • Jan Paweł II
 • image
 • projekt1
 • 1940
 • Szlachetna paczka
 • Rodzina szkół im. Jana Pawła II
 • image
 • Bezpieczna szkoła
 • Nasz Partner
 • projekt unijny

Licznik odwiedzin

013550131
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Zeszły tydzień
Ten miesiąc
Zeszły miesiąc
Od początku
3271
5503
24138
13482947
24138
222151
13550131

Aktualności

STYPENDIADA POLONISTYCZNA

STYPENDIADA POLONISTYCZNA – Konkurs online


W zeszłym tygodniu odbył się trzydniowy konkurs polonistyczny STYPENDIADA dla klas 4-8. W związku z pandemią koronawirusa  konkurs ten przebiegał online. Pierwszego dnia miał miejsce konkurs czytelniczy KREATOR, który sprawdzał wiedzę z przygotowanej lektury, np. klasy szóste musiały zapoznać się wcześniej z ciekawą książką Adama Bahdaja „Wakacje z duchami”.

Następnego dnia był konkurs ortograficzny ORTOGRAF, który polegał na wypełnianiu na komputerze testu z lukami. Trzeciego dnia uczniowie mieli okazję wykazać się zdolnościami pisarskimi w konkursie literackim POLONUS, tworząc na przykład opowiadanie detektywistyczne, list lub kartkę z pamiętnika.
Podczas konkursów na meet towarzyszyła uczniom p. Anna Grzelka. Było to ciekawe doświadczenie dla uczniów, a także sprawdzenie swojej wiedzy i umiejętności w konkursie ogólnopolskim. Na wyniki musimy poczekać  do końca lutego 2021 roku.


Nap. Anna Grzelka