Alternative flash content

Requirements

Pasek przesuwany

 • projekt1
 • image
 • projekt unijny
 • Szlachetna paczka
 • image
 • Rodzina szkół im. Jana Pawła II
 • projekt2
 • image
 • 1940
 • Bezpieczna szkoła
 • Nasz Partner
 • Jan Paweł II

Licznik odwiedzin

013216639
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Zeszły tydzień
Ten miesiąc
Zeszły miesiąc
Od początku
45947
15616
109691
13050800
176901
227872
13216639

Aktualności

II turnus półkolonii

W poniedziałek 11 stycznia zaczynamy zajęcia II turnusu półkolonii. Zajęcia programowe trwają od 9.00 do 14.00. Dla dzieci zainteresowanych rodziców oferujemy opiekę świetlicową od 8.00 do 9.00 i od 14.00 do 16.00. Prosimy o deklarację czy dziecko będzie korzystało ze świetlicy i kiedy, wystarczy informacja na kartce, którą dziecko przekaże wychowawcy. Prosimy o punktualność.

Dzieci wchodzą do szkoły: wejściem głównym A – grupa 1, wejściem D - grupa 2 i wejściem B - grupa 3. Wejścia są opisane tak, jak podczas roku szkolnego. Jutro przy szkole na dzieci czekać będą nauczyciele – wychowawcy i zaproszą półkolonistów do odpowiedniej grupy. Nie przynosimy rzeczy zbędnych. Woreczek z obuwiem zmiennym, indywidualna maseczka, ewentualnie II śniadanko to wystarczające wyposażenie na półkolonie. Dzieci otrzymają każdego dnia małą butelką wody niegazowanej i obiad. W środę serwujemy drugie śniadanie - pieczoną bułkę i kiełbaskę.
Program: zajęcia sportowe w sali gimnastycznej i auli, we wtorek i w piątek godzinne zajęcia taneczne z instruktorem, warsztaty muzyczne pt. "W świecie kolorowych dźwięków - bum bum rurki", fotograficzne z polaroidem, plastyczne, pokaz lotów drona z instruktorem, zajęcia w szkolnym escapie roomie. Ponadto dużo spacerów i zabaw na świeżym powietrzu. Zabawy na śniegu. Oczywiście gry i zabawy świetlicowe.

Dobrej zabawy!!!

Regulamin półkolonii zimowych zorganizowanych w czasie pandemii