• projekt unijny
 • Szlachetna paczka
 • image
 • Bezpieczna szkoła
 • 1940
 • Nasz Partner
 • image
 • image
 • Jan Paweł II
 • projekt2
 • Rodzina szkół im. Jana Pawła II
 • projekt1

Licznik odwiedzin

014342277
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Zeszły tydzień
Ten miesiąc
Zeszły miesiąc
Od początku
1028
20801
51773
14132341
232102
281887
14342277

Aktualności

Wielkie serca pomagają

Dziękujemy Pani Sonii Kapsa-Horowskiej, mieszkance Łochowa za dar. Serce - kosz znajduje się przy głównym wejściu do szkoły. Zapełnijmy je jak najszybciej.

Jakie nakrętki zbierać na cele charytatywne?

Zbierając nakrętki, należy oczyścić je z naklejek, etykiet, cen. To ułatwi i skróci proces ich przeróbki. Do zbierania nadają się nakrętki z opakowań spożywczych (napojów, mleka, ketchupu itp.) oraz nakrętki z opakowań środków chemicznych (płynów do mycia naczyń, płynów do prania, kosmetyków itp.).

Akcje zbierania nakrętek to jedna z popularnych form niesienia pomocy innym. Nakrętki zbiera się po to, by pokryć koszty związane z pomocą potrzebującym. Cele są różne – zakup wózka inwalidzkiego, sfinansowanie leczenia, pomoc domom dziecka itp. Poniżej objaśniamy, o co chodzi ze zbieraniem nakrętek oraz jakie nakrętki zbierać.