• image
 • image
 • projekt1
 • Bezpieczna szkoła
 • image
 • projekt2
 • 1940
 • Nasz Partner
 • projekt unijny
 • Szlachetna paczka
 • Rodzina szkół im. Jana Pawła II
 • Jan Paweł II

Licznik odwiedzin

014342227
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Zeszły tydzień
Ten miesiąc
Zeszły miesiąc
Od początku
978
20801
51723
14132341
232052
281887
14342227

Aktualności

"Jeżycjada" - Małgorzaty Musierowicz

V Ogólnopolskie Czytanie „Jeżycjady” Małgorzaty Musierowicz

„Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła” - powiedziała Wisława Szymborska. Świetlica szkolna włączyła się w Ogólnopolską akcję, próbując zachęcić uczniów do czytania powieści znanej polskiej autorki.

Wspólnie przenieśliśmy się do Poznania i rozpoczęliśmy poznawać życie rodu Borejków. Warto kontynuować przygodę  z „Jeżycjadą” bowiem książki Małgorzaty Musierowicz trafiają do naszego serca niezależnie od wieku, mody czy zainteresowań. Mówią one o przyjaźni, miłości, rodzinie, o codziennych troskach i marzeniach – słowem, o tym wszystkim, co dla człowieka najważniejsze.

 A przy tym są niezwykle ciepłe, mądre, pełne humoru i po prostu ciekawe.
Zespół nauczycieli świetlicy szkolnej