• Bezpieczna szkoła
 • Jan Paweł II
 • 1940
 • image
 • projekt1
 • projekt unijny
 • image
 • Szlachetna paczka
 • Rodzina szkół im. Jana Pawła II
 • Nasz Partner
 • projekt2
 • image

Licznik odwiedzin

014342220
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Zeszły tydzień
Ten miesiąc
Zeszły miesiąc
Od początku
971
20801
51716
14132341
232045
281887
14342220

Aktualności

Wyniki konkursu Pięknego Pisania Piórem

Pierwszego miejsca nie przyznano.            
II MIEJSCE ex aequo
Laura KASPERSKA kl.7e i Natalia SYKA kl.8c
III MIEJSCE ex aequo
Hanna Kwas kl.8c i Iga Rodak 6e
Gratulacje!

 


Z wielu badań naukowych i obserwacji wynika, że pisanie odręczne, szczególnie  zaś pisanie  piórem  wiecznym, przekłada się wprost na nasze  życiowe  sukcesy. Ci, którzy  pracują nad swoim charakterem pisma wzmacniają umiejętność koncentracji, są bardziej kreatywni, kształtują swoją samodyscyplinę, cierpliwość, pracowitość. Pisanie  piórem nie  tylko pobudza wyobraźnię i wyrabia charakter, ale sprzyja ogólnemu  rozwojowi  młodych  osób.
W dobie powszechnej komputeryzacji i zwolenników „klikania”, niezmiennym pozostał fakt, iż nasz charakter i styl pisania świadczy o nas samych. Dlatego namawiamy do pisania piórem, bo poza naukowymi  dowodami  nad imponującą ilością zalet wynikających z  tego nawyku, wierzymy, że  pisanie  piórem  sprawia  przyjemność.
Serdecznie polecamy!
Anna Grzelka
Ewa Duszyńska